• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 14 °C
  • İskele 15 °C
  • Mağusa 15 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 14 °C

Özeren zirveye demirledi

Özeren zirveye demirledi
Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın 9’uncu ayağı yapıldı.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası’nın 9’uncu ayağı Perşembe günü yapıldı.

Lefkoşa Marlyn Bar Darts Salonu’nda gerçekleşen şampiyonada Minareliköy Sporcusu Salım Özeren şampiyon oldu. On ayaktan oluşan şampiyonanın dokuzuncu ayağında Salım Özeren, finalde Gönyeli Avcılık Atıcılık Sporcusu Tanser Tilki’yi mağlup etti. Dokuzuncu ayakta üçüncülüğü Lefkoşa Spor Birliği sporcusu Elmas Çocuk, dördüncülüğü Gönyeli Avcılık Atıcılık Sporcusu Mustafa Erciyes elde etti.   Genel sıralamada Salım Özeren 106 puanla ilk sırada yer alıyor. Takım sıralamasında işse Minareliköy 408 puanla ilk sırada bulunuyor. 

Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası 9’uncu ayağında dereceye giren sporcular ve oluşan genel sıralama şöyle:

 

1.Salim Özeren (Minareliköy)

2.Tanser Tilki (Gönyeli Av.At.K.)

3.Elmas Çocuk (LSB)

4.Mustafa Erciyes (Gönyeli Av.At)

 

FERDİ SIRALAMA

SPORCU ADI                                  PUAN

1.Salim Özeren-Minareliköy              106

2.Cemal Gingi-Minareliköy               95

3.Hasan Yıldıran-Minareliköy           76

4.Tanser Tilki-Gönyeli Av.At.K.       68

5.Mustafa Behlül-Gönyeli Av.At.K.             64

6.Elmas Çocuk-LSB                          61       

7.Tonguz Çakmak-LDB                    57

8.Faik Amcaoğlu-Gönyeli Av.At.K.             55

9.Hakan Boral-LDB                          55

10.Kurtuluş Gamla-Minareliköy        54

 

TAKIM SIRALAMASI

TAKIM ADI                                     PUAN

1.Minareliköy                                     408

2.Gönyeli Av.At.K.                           292

3.Lefkoşa Darts Birliği                      244

4.Lefkoşa Spor Birliği                        189

5.Güzelyurt Darts Birliği                   153

6.Cihangir                                           115

7.LEGEND                                        93

8.Beyarmudu Belediyesi                    92

9.Diamond Child                               87

10.Marmara                                        79

11.Mesarya Darts Birliği                    69

12.Göçmenköy                                   25

Bu haber toplam 154 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu29 Mart 2019 Cuma 15:45
  • Çoban ve Avcı hedefe attı28 Mart 2019 Perşembe 10:25
  • Şampiyon Lefkoşa Spor Birliği27 Mart 2019 Çarşamba 09:13
  • Son sekiz belirlendi26 Mart 2019 Salı 13:18
  • Benekli/Tüner Turnuvası Orakçıoğlu’nun25 Mart 2019 Pazartesi 14:53
  • Gözler son 16’da23 Mart 2019 Cumartesi 20:34
  • Özeren zirveye demirledi22 Mart 2019 Cuma 11:01
  • Üçüncü ayak Çoban ve Tok’un21 Mart 2019 Perşembe 11:21
  • LSB ve Gönyeli tur atladı19 Mart 2019 Salı 08:56
  • Taner Akcan darts turnuvası ile anıldı16 Mart 2019 Cumartesi 18:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.