• Lefkoşa 33 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 33 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 17 °C

Okçulukta minikler yarıştı

Okçulukta minikler yarıştı
KKTC Okçuluk Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyetlerinin ikinci yarışması Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içerisinde bulunan antrenman salonunda yapıldı.

3 Şubat Pazar günü Süper Minik, Minik, Yıldız, Genç Makaralı ve Olimpik Yay kategorilerinde 54 sporcunun mücadele ettiği yarışma neticesinde dereceye girenlere ödülleri yetkililer tarafından verildi. Dereceye giren sporcuların ve Kulüplerinin isim listesi şöyle;

 

  

TARİH:

KULÜBÜ

KATEGORİ

PUAN

SÜPER MİNİK KIZ-ERKEK

 

 

 

1.Nehir BULUT

FERDİ

OLİMPİK

163

1.Çağan VAROL

MGA

OLİMPİK

263

2.Artun GÜMÜŞOK

BAF

OLİMPİK

243

3.Egecan KABA

GAÜ

OLİMPİK

216

MİNİK KIZ

   

1.Işık TEZ

GAÜ

OLİMPİK

454

2.Deniz YALÇIN

GAÜ

OLİMPİK

281

3.Derin YALÇIN

GAÜ

OLİMPİK

221

MİNİK ERKEK

   

1.Berkin ALTINDAĞLI

GAÜ

OLİMPİK

487

2.Efe Tunç AKYÜREK

SENTOR

OLİMPİK

258

3.Erdem B. DERVİŞOĞULLARI

MGA

OLİMPİK

231

YILDIZ KIZ

   

1.İdal KÜTLUHAN

YOK

OLİMPİK

503

2.Ceren BÜLANCAK

BAF

OLİMPİK

487

3.Gökçe BULUT

FERDİ

OLİMPİK

351

YILDIZ ERKEK-KIZ

   

1.Mustafa SOYGAZİ

YOK

OLİMPİK

452

2.Hasan BİLGEHAN

MGA

OLİMPİK

    422

3.Deniz BALKAŞ

GAÜ

OLİMPİK

336

1.Mustafa  AKAR

GAÜ

MAKARALI

541

2Aygün ALTINDAĞLI

GAÜ

MAKARALI

514

3.Yusuf AKAR

GAÜ

MAKARALI

510

  1. Erin ÇİFTÇİ

GÜZOK

MAKARALI

432

GENÇ KIZ

   

1.Pembe ULUÇ

GÜZOK

OLİMPİK

475

2.Müge TOPUZ

MAGEM

OLİMPİK

337

3.Sedef KERVANLI

GÜZOK

OLİMPİK

309

GENÇ ERKEK

   

1.Çetin ERDİNÇ

GÜZOK

OLİMPİK

471

2.Çağın MANNAŞ

 YOK

OLİMPİK

450

3.Melih YAĞIZ

YOK

OLİMPİK

441

    
    
    

 

Bu haber toplam 340 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Tez’den altın madalya başarısı22 Nisan 2019 Pazartesi 17:30
  • Okçularımız Antalya’da yarıştı08 Nisan 2019 Pazartesi 16:03
  • Okçularımız Türkiye’de yarışıyor05 Nisan 2019 Cuma 16:02
  • Okçulukta hakem kursu tamamlandı25 Mart 2019 Pazartesi 14:59
  • Girne’de derece aradılar04 Mart 2019 Pazartesi 11:16
  • Okçuların Girne mesaisi18 Şubat 2019 Pazartesi 11:01
  • Okçulukta antrenörlük semineri tamamlandı11 Şubat 2019 Pazartesi 17:56
  • Okçulukta minikler yarıştı04 Şubat 2019 Pazartesi 16:18
  • Okçular kapalı alanda yarıştı22 Ocak 2019 Salı 23:36
  • Okçular Samsun’da yarışıyor13 Aralık 2018 Perşembe 18:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.