• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 28 °C
  • Mağusa 28 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 22 °C

Gençlerin mücadelesi başladı

Gençlerin mücadelesi başladı
Badminton Federasyonu tarafından organize edilen Gençler Ligi Çarşamba günü başladı.

Yakın Doğu Spor Salonu’nda oynanan 1. hafta maçları çekişmeli ve renkli geçerken, sporcuların bir hayli heyecanlı oldukları dikkatlerden kaçmadı.  

Ailelerin de büyük ilgi gösterdiği karşılaşmaların 5 haftada bitirilmesi planlanıyor. Badminton Gençler Ligi 2. hafta karşılaşmalarına bugün Yakın Doğu Spor Salonu’nda oynanacak maçlarla devam edilecek.  Ligin ilk haftasında kızlarda ve erkeklerde 3’er karşılaşma yapıldı.

Oynanan maçlarda alınan sonuçlar şu şekilde:

 

ERKEKLER

YDÜ – KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ: 5-0

GİRNE Ü. – GENÇLİK GÜCÜ: 5-0

AKDENİZ – NET SPOR KULÜBÜ: 3-2

 

KIZLAR

YDÜ  -  KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ: 5-0

GİRNE Ü.   – GENÇLİK GÜCÜ: 5-0

NET SPOR K. – AKDENİZ: 2-3

Bu haber toplam 217 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Gençlerin mücadelesi başladı21 Haziran 2019 Cuma 11:24
  • Badmintonda sıra gençlerin17 Haziran 2019 Pazartesi 16:26
  • Babalar çocukları ile oynadı15 Haziran 2019 Cumartesi 17:01
  • Badmintonda gün babaların14 Haziran 2019 Cuma 16:31
  • Badminton Deniz ile devam30 Mayıs 2019 Perşembe 11:33
  • Yıldızlar Ligi’nde şampiyon YDÜ16 Mayıs 2019 Perşembe 09:43
  • Annelerle çocuklar takım oldular14 Mayıs 2019 Salı 08:59
  • Yıldızların mücadelesi sürüyor10 Mayıs 2019 Cuma 11:33
  • ‘Annemle Bir Takımız’ organizasyonu yapılıyor09 Mayıs 2019 Perşembe 17:35
  • Yıldızlarda ikinci hafta tamamlandı07 Mayıs 2019 Salı 20:52
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.