• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 12 °C

Gençlerin mücadelesi başladı

Gençlerin mücadelesi başladı
Badminton Federasyonu tarafından organize edilen Gençler Ligi Çarşamba günü başladı.

Yakın Doğu Spor Salonu’nda oynanan 1. hafta maçları çekişmeli ve renkli geçerken, sporcuların bir hayli heyecanlı oldukları dikkatlerden kaçmadı.  

Ailelerin de büyük ilgi gösterdiği karşılaşmaların 5 haftada bitirilmesi planlanıyor. Badminton Gençler Ligi 2. hafta karşılaşmalarına bugün Yakın Doğu Spor Salonu’nda oynanacak maçlarla devam edilecek.  Ligin ilk haftasında kızlarda ve erkeklerde 3’er karşılaşma yapıldı.

Oynanan maçlarda alınan sonuçlar şu şekilde:

 

ERKEKLER

YDÜ – KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ: 5-0

GİRNE Ü. – GENÇLİK GÜCÜ: 5-0

AKDENİZ – NET SPOR KULÜBÜ: 3-2

 

KIZLAR

YDÜ  -  KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ: 5-0

GİRNE Ü.   – GENÇLİK GÜCÜ: 5-0

NET SPOR K. – AKDENİZ: 2-3

Bu haber toplam 281 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Seymen ve Eren puanlarını korudu06 Ağustos 2019 Salı 15:03
  • Badmintonda Öztürk ve Mertdin şampiyon12 Temmuz 2019 Cuma 18:09
  • Badminton Federasyonu 13 yaş altı şampiyonası düzenliyor07 Temmuz 2019 Pazar 15:11
  • Gençlerde YDÜ şampiyon30 Haziran 2019 Pazar 19:15
  • Gençlerin mücadelesi sürüyor28 Haziran 2019 Cuma 13:49
  • Gençlerin mücadelesi başladı21 Haziran 2019 Cuma 11:24
  • Badmintonda sıra gençlerin17 Haziran 2019 Pazartesi 16:26
  • Babalar çocukları ile oynadı15 Haziran 2019 Cumartesi 17:01
  • Badmintonda gün babaların14 Haziran 2019 Cuma 16:31
  • Badminton Deniz ile devam30 Mayıs 2019 Perşembe 11:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.