• Lefkoşa 35 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 35 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 19 °C

Aquatlon Yarışı’nda derece aradılar

Aquatlon Yarışı’nda derece aradılar
Ares Spor Kulübü koşu-yüzme ve koşu parkurundan oluşan aquatlon yarışı düzenledi.

Ülkemizin en büyük ikinci yüzme kulübü olan ve yüzme ile triatlon branşlarında bünyesinde şampiyon sporcuları ve Ironman sporcularını bulunduran Ares Spor Kulübü Girne’de aquatlon yarışı düzenledi.

Mare Monte Plajı’nda gerçekleşen aquatlon yarışında Ares sporcuları koştu, yüzdü ve son olarak tekrar koşarak finişe ulaştı. Sporcular 5 kilometre koşu ile başladıkları yarışta daha sonra 1 kilometre yüzdü ve ardından tekrar 5 kilometre koşarak en hızlı şekilde finişe ulaşmaya çalıştı.

Süper sprint kategorisi 2 sporcu olmak üzere toplam 17 sporcunun katılımı ile gerçekleşen aquatlon yarışında en hızlı dereceyi elde eden Paşa Sezener, arkadaşı Tuna Ayyıldız’ı 1 saniye farkla geçti.

 

aquatlon.jpg

Bu haber toplam 262 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yüzme şenliğinde yarıştılar06 Temmuz 2019 Cumartesi 18:09
  • Kulaçlar rekora atıldı30 Haziran 2019 Pazar 19:09
  • Yüzme yarışları yapıldı29 Haziran 2019 Cumartesi 17:17
  • Aquatlon Yarışı’nda derece aradılar09 Haziran 2019 Pazar 17:20
  • Gaziantep’te de rekorlar Özgül’ün05 Mayıs 2019 Pazar 22:04
  • Havuzda YDÜ üstünlüğü24 Mart 2019 Pazar 18:48
  • Kulaçlar Kaplan anısına atıldı16 Mart 2019 Cumartesi 18:41
  • Baraj derecelerini geçtiler30 Aralık 2018 Pazar 17:14
  • Özgül Çetin Türkiye finallerinde yarışacak12 Aralık 2018 Çarşamba 09:24
  • Kulaçlar yüzme maratonunda atıldı10 Aralık 2018 Pazartesi 17:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.