Küçükler başarıya kulaç attı

Küçükler başarıya kulaç attı

Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu, Minikler ve Küçükler Kısa Kulvar Bireysel Yüzme Şampiyonası düzenledi.

A+A-

Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan Atatürk Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen yarışlar, 9 Mart 2024 cumartesi günü gerçekleştirildi. Birbirinden çekişmeli yarışlara sahne olan şampiyonada oluşan dereceler şu şekilde:

 

Erkekler, 50m Serbest MİNİK

1. Toprak Bağ (Marlin Spor Kulübü) 52.14

2. Doruk Vurur (Tüfekçi Spor Kulübü) 52.99

3. Dağhan D. Gül (Lefkoşa Sanat ve Spor Gelişim) 58.96

431425335-910876387712892-9210997949837973737-n.jpg

Erkekler, 50m Serbest KÜÇÜK

1. Deniz Bağ (Marlin Spor Kulübü) 35.36

2. Sarp Sarıca (Galatasaray Spor Kulübü) 38.86

3. Rüzgar Soygür (Fast Frogs) 40.00

 

Kızlar, 50m Serbest MİNİK

1. Melissa Erdoğan (Bluefin Yüzme Kulübü) 1:00.76

2. Su Işık (Tüfekçi Spor Kulübü) 1:01.04

3. Mina Kubilay (Güçver Su Sporları Kulübü) 1:01.88

431483265-910877701046094-5804149254567906241-n.jpg

Kızlar, 50m Serbest KÜÇÜK

1. Damla Uğurlu (Galatasaray Spor Kulübü) 37.33

2. Miray Elçioğlu (Fast Frogs) 39.60

3. Zeynep Ketenoğlu (Lefkoşa Sanat ve Spor Gelişim Derneği) 44.30

 

Erkekler, 100m Sırtüstü KÜÇÜK

1. Aren Tekgüç (Fast Frogs) 2:01.41

2. Ateş Mustafa Öntaş (Fast Frogs) 2:01.81

3. Kuzey Umut (Bluefin Yüzme Kulübü) 2:06.48

431632125-910903871043477-8899161598725588269-n.jpg

Kızlar, 100m Sırtüstü KÜÇÜK

1. Beste Dimililer (Bluefin Yüzme Kulübü) 1:59.00

2. Güzin Zekican (Bluefin Yüzme Kulübü) 2:26.54

 

Erkekler, 50m Kelebek KÜÇÜK

1. Deniz Bağ (Marlin Spor Kulübü) 43.17

2. Rüzgar Soygür (Fast Frogs) 59.44

431451449-910876677712863-3190524408781910494-n.jpg

Kızlar, 50m Kelebek KÜÇÜK

1. Damla Uğurlu (Galatasaray Spor Kulübü) 43.17

2. Miray Elçioğlu (Fast Frogs) 54.25

 

Erkekler, 100m Kurbağalama KÜÇÜK

1. Sarp Sarıca (Galatasaray Spor Kulübü) 1:51.79

2. Kostantin Fedeosuik (Lefkoşa S. ve Spor G. Derneği) 2:02.96

3. Nicolas Erdoğan (Bluefin Yüzme Kulübü) 2:09.12

 

Kızlar, 100m Kurbağalama MİNİK

1. Maya MirhaJivarzanem (Larnaka Gençler Birliği) 2:27.01

 

Kızlar, 100m Kurbağalama KÜÇÜK

1. Simay Kababıyık (Galatasaray Spor Kulübü) 2:17.82

 

Erkekler, 200m Serbest KÜÇÜK

1. Uras Büyükdağ (Bluefin Yüzme Kulübü) 4:25.06

 

Kızlar, 200m Serbest KÜÇÜK

1. Beste Dimililer (Bluefin Yüzme Kulübü) 4:11.09

 

Kızlar, 50m Kurbağalama MİNİK

1. Maya MirhaJivarzanem (Larnaka Gençler Birliği) 1:10.14

 

Kızlar, 50m Kurbağalama KÜÇÜK

1. Simay Kababıyık (Galatasaray Spor Kulübü) 1:04.37

2. Elif Naz Mısırcı (Levent Spor Yüzme Kulübü) 1:05.64

3. Alya Mehrübeoğlu (Levent Spor Yüzme Kulübü) 1:14.34

 

Erkekler, 50m Kurbağalama MİNİK

1. Demir Salih Çakır (Larnaka Gençler Birliği) 1:11.92

2. Dağhan D. Gül (Lefkoşa Sanat ve Spor Gelişim D.) 1:18.85

 

Erkekler, 50m Kurbağalama KÜÇÜK

1. Sarp Sarıca (Galatasaray Spor Kulübü) 49.24

2. Kostantin Fedeosuik (Lefkoşa Sanat ve Spor G. D.) 57.98

3. Nicolas Erdoğan (Bluefin Yüzme Kulübü) 58.46

 

Kızlar, 100m Serbest KÜÇÜK

1. Damla Uğurlu (Galatasaray Spor Kulübü) 1:24.06

2. Zeynep Ketenoğlu (Lekoşa Sanat ve Spor G. Derneği) 1:38.67

3. Ada Masal Şener (Galatasaray Spor Kulübü) 1:41.19

 

Erkekler, 100m Serbest KÜÇÜK

1. Metehan Gödek (Fast Frogs) 1:37.96

2. Kostantin Fedeosuik (Lefkoşa Sanat ve Spor G. D.) 1:39.35

3. Mustafa Kemal Esen (Fast Frogs) 1:39.64

 

Kızlar, 50m Sırtüstü MİNİK

1. Melissa Erdoğan (Bluefin Yüzme Kulübü) 1:09.62

2. Su Işık (Tüfekçi Spor Kulübü) 1:11.31

3. Alin Zorlu (Tüfekçi Spor Kulübü) 1:17.40

 

Kızlar, 50m Sırtüstü KÜÇÜK

1. Eylül Kutalmış (Tüfekçi Spor Kulübü) 53.59

2. Elif Naz Mısırcı (Levent Spor Yüzme Kulübü) 54.22

3. Zeynep Ketenoğlu (Lefkoşa Sanat ve Spor G. D.) 54.65

 

Erkekler, 50m Sırtüstü MİNİK

1. Demir Salih Çakır (Larnaka Gençler Birliği) 1:00.88

2. Doruk Vurur (Tüfekçi Spor Kulübü) 1:02.15

3. Çınar Madencioğlu (Tüfekçi Spor Kulübü) 1:02.92

 

Erkekler, 50m Sırtüstü KÜÇÜK

1. Deniz Blako (Fast Frogs) 55.26

2. Efes Esatoğlu (Fast Frogs) 1:00.96

3. Kuzey Umut (Bluefin Yüzme Kulübü) 1:01.50

 

Kızlar, 100m Karışık KÜÇÜK

1. Miray Elçioğlu (Fast Frogs) 1:51.93

2. Beste Dimililer (Bluefin Yüzme Kulübü) 2:21.13

 

Erkekler, 100m Karışık KÜÇÜK

1. Deniz Bağ (Marlin Spor Kulübü) 1:31.54

2. Rüzgar Soygür (Fast Frogs) 1:56.45

Bu haber toplam 583 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.