• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 3 °C
  • London 8 °C

Teniste 14 yaş şampiyonları belirlendi

Teniste 14 yaş şampiyonları belirlendi
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) 14 Yaş Haftaiçi Turnuvası Lefkoşa Şehir Kulübü tesislerinde oynanan son maçların ardından tamamlandı.

Turnuvanın tamamlanmasının ardından kupa töreni gerçekleşti. KKTF Başkan'ı Rağıb Ratib’in de katıldığı kupa töreninde başarı elde eden sporculara ödüllerini veren Ratib turnuvada mücadele eden tüm sporcuları tebrik etti.

Turnuvanın tamamlanmasıyla başarı elde eden sporcuların sıralaması şu şekilde oluştu:

 

 

14 YAŞ KIZLAR:

GRUP-1

1-ILGIN MİNEL YİĞİT

2-AZRA SERAY YALKIÇ

 

GRUP-2

1-Elçin Özbilen

2-Ekin Karasu

 

14 YAŞ ERKEKLER:

GRUP-1

1-Haydar Cem Gökpinar

2-Doruk Ekrem Varoglu

 

GRUP-2

1-Derin Samioglu

2-Zeki Esendağlı

 

GRUP-3

1-Yalın Doğasal

2-Umut Sakallı

Bu haber toplam 242 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Teniste lig heyecanı başladı06 Kasım 2018 Salı 21:59
  • Teniste bir ilk31 Ekim 2018 Çarşamba 21:26
  • Raketler Yönlüer anısına sallandı30 Ekim 2018 Salı 14:40
  • Yönlüer turnuvası devam ediyor24 Ekim 2018 Çarşamba 21:45
  • Teniste Yaz Kupası tamamlandı22 Ekim 2018 Pazartesi 20:41
  • Kortlara şampiyonlukla döndü01 Ekim 2018 Pazartesi 12:14
  • Teniste şampiyonlar belirlendi01 Ekim 2018 Pazartesi 12:10
  • Teniste farkındalık etkinliği29 Eylül 2018 Cumartesi 10:07
  • Eliz kortlara geri döndü20 Eylül 2018 Perşembe 15:29
  • Lefkoşa Open 2018 başlıyor17 Eylül 2018 Pazartesi 21:04
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ12101131
    2YENİCAMİ AK1292129
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1270521
    4CİHANGİR GSK1263321
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL1262420
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1262420
    7GÖNYELİ SK1261519
    8BAF ÜLKÜ YURDU1253418
    9LEFKE TSK1253418
    10GAÜ ÇETİNKAYA TSK1253418
    11KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1227313
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK1224610
    13BİNATLI YSK1231810
    14GİRNE HALK EVİ122197
    15ESENTEPE KKSK122197
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK121477
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.