• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 9 °C

Teniste 14 yaş şampiyonları belirlendi

Teniste 14 yaş şampiyonları belirlendi
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) 14 Yaş Haftaiçi Turnuvası Lefkoşa Şehir Kulübü tesislerinde oynanan son maçların ardından tamamlandı.

Turnuvanın tamamlanmasının ardından kupa töreni gerçekleşti. KKTF Başkan'ı Rağıb Ratib’in de katıldığı kupa töreninde başarı elde eden sporculara ödüllerini veren Ratib turnuvada mücadele eden tüm sporcuları tebrik etti.

Turnuvanın tamamlanmasıyla başarı elde eden sporcuların sıralaması şu şekilde oluştu:

 

 

14 YAŞ KIZLAR:

GRUP-1

1-ILGIN MİNEL YİĞİT

2-AZRA SERAY YALKIÇ

 

GRUP-2

1-Elçin Özbilen

2-Ekin Karasu

 

14 YAŞ ERKEKLER:

GRUP-1

1-Haydar Cem Gökpinar

2-Doruk Ekrem Varoglu

 

GRUP-2

1-Derin Samioglu

2-Zeki Esendağlı

 

GRUP-3

1-Yalın Doğasal

2-Umut Sakallı

Bu haber toplam 97 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Raketler plajda sallandı16 Temmuz 2018 Pazartesi 16:41
  • Plajda sıra finale geldi14 Temmuz 2018 Cumartesi 20:00
  • Teniste 12 yaş sporcuları yarıştı10 Temmuz 2018 Salı 16:47
  • Zorba ve Sonakın güneyde zirvede10 Temmuz 2018 Salı 16:36
  • Tenis’de küçük yaş grupları yarıştı05 Temmuz 2018 Perşembe 00:49
  • Yalkıç’tan Türkiye şampiyonluğu03 Temmuz 2018 Salı 18:32
  • GAÜ ve YDÜ şampiyon24 Haziran 2018 Pazar 16:41
  • Gençler puanlı turnuvada mücadele etti23 Nisan 2018 Pazartesi 17:44
  • Puanlı yaş turnuvası tamamlandı20 Nisan 2018 Cuma 18:26
  • Tenişçiler hafta içi mücadele etti09 Nisan 2018 Pazartesi 18:11
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ11003
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    3GÖNYELİ SK11003
    4GAÜ ÇETİNKAYA TSK11003
    5YENİCAMİ AK11003
    6CİHANGİR GSK10101
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    8ESENTEPE KKSK10101
    9L. GENÇLER BİRLİĞİ SK10101
    10LEFKE TSK10101
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    12GİRNE HALK EVİ10010
    13BİNATLI YSK10010
    14BAF ÜLKÜ YURDU10010
    15DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK10010
    16MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.