• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 7 °C

Seymen ve Eren puanlarını korudu

Seymen ve Eren puanlarını korudu
Türkiye’de 1 - 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlenen International Junior Badminton Turnuvası’na katılan Seymen Deniz ve Eren Özuyanık puanlarını korumayı başardı.

Ülkemizin ve YDÜ’nün başarılı badmintoncuları Seymen G. Deniz ve Eren Özuyanık Ankara Olimpiyat Hazırlık Merkezinde düzenlenen Uluslararası Gençler Şampiyonası’na katıldı. Seymen Deniz tek erkekler kategorisinde; Eren Özuyanık ise tek kızlar kategorisinde mücadele etti.

İki sporcumuz karışık çiftler kategorisinde birinci turu atlarken ikinci turda turnuvaya veda ettiler.

Bu haber toplam 272 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Deniz Bulgaristan’da yarışacak08 Ağustos 2019 Perşembe 20:04
  • Seymen ve Eren puanlarını korudu06 Ağustos 2019 Salı 15:03
  • Badmintonda Öztürk ve Mertdin şampiyon12 Temmuz 2019 Cuma 18:09
  • Badminton Federasyonu 13 yaş altı şampiyonası düzenliyor07 Temmuz 2019 Pazar 15:11
  • Gençlerde YDÜ şampiyon30 Haziran 2019 Pazar 19:15
  • Gençlerin mücadelesi sürüyor28 Haziran 2019 Cuma 13:49
  • Gençlerin mücadelesi başladı21 Haziran 2019 Cuma 11:24
  • Badmintonda sıra gençlerin17 Haziran 2019 Pazartesi 16:26
  • Babalar çocukları ile oynadı15 Haziran 2019 Cumartesi 17:01
  • Badmintonda gün babaların14 Haziran 2019 Cuma 16:31
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK13100330
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1392229
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1375126
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1381425
    5YENİCAMİ AK1373324
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1362520
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1362520
    8BAF ÜLKÜ YURDU1362520
    9GÖÇMENKÖY İYSK1354419
    10HAMİTKÖY ŞHSK1352617
    11LEFKE TSK1353516
    12BİNATLI YSK1333712
    13GÖNYELİ SK1331910
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK132389
    15ÇETİNKAYA TSK132298
    16DÜZKAYA KOSK132298
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.