• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 11 °C

Şampiyonlar belli oldu

Şampiyonlar belli oldu
Masa tenisinde Özer Esenyel Gençler Ligi tamamlandı.

Masa tenisinde Özer Esenyel Gençler Ligi 23 Aralık Cumartesi sabahı saat 10.00’da federasyon salonunda oynanan dördüncü hafta müsabakalarının ardından sona erdi. Çekişmenin son haftaya kadar devam ettiği ligde erkeklerde Akdeniz Spor Birliği şampiyon olurken, kızlarda Girne Amerikan Üniversitesi namağlup şampiyon oldu.

 

Genç Erkekler Ligi

8.Ayak

LAÜ (4-0) YDÜ

ASB (4-0) Karşıyaka

GAÜ (1-4) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

 

9.Ayak

LAÜ (4-4) Karşıyaka

ASB (4-3) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

YDÜ (4-0) GAÜ

 

10.Ayak

LAÜ (1-4) ASB

Karşıyaka (4-1) GAÜ

YDÜ (1-4) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

 

Genç Kızlar Ligi

5. Ayak

GAÜ (4-2) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

Karşıyaka (4-0) YDÜ

 

6. Ayak

GAÜ (4-0) Karşıyaka

YDÜ (4-0) KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği

 

Genç Erkekler Ligi Puan Durumu

Takım                                                 O         P

1.Akdeniz Spor Birliği                         10        19

2.KKTC Kültür Dayanışma Derneği     10        18

3.Lefke Avrupa Üniversitesi               10        17

4.Karşıyaka                                        10        14

5.Yakın Doğu Üniversitesi                  10        12

6.Girne Amerikan Üniversitesi           10        10

 

Genç Kızlar Ligi Puan Durumu

Takım                                                 O         P

1.Girne Amerikan Üniversitesi           6          12

2.KKTC Kültür Dayanışma Derneği     6          10

3.Karşıyaka                                        6          8

4.Yakın Doğu Üniversitesi                  6          6

Bu haber toplam 269 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Temsilcilerimiz ilk devreyi tamamladı13 Mart 2019 Çarşamba 18:23
  • Büyüklerde mücadele sürüyor25 Şubat 2019 Pazartesi 16:23
  • LAÜ ve GAÜ kayıpsız18 Şubat 2019 Pazartesi 11:03
  • Alat ve Zorlu birinci11 Şubat 2019 Pazartesi 17:54
  • Masa tenisinde Büyükler Ligi başladı04 Şubat 2019 Pazartesi 16:17
  • KTSYD Kupası GAÜ ve LAÜ’nün29 Ocak 2019 Salı 09:22
  • Veteranlar uluslararası turnuvada yarıştı25 Aralık 2018 Salı 17:57
  • Şampiyonlar belli oldu25 Aralık 2018 Salı 17:56
  • İkinci hafta tamamlandı10 Aralık 2018 Pazartesi 12:02
  • Cumhuriyet Kupası tamamlandı15 Kasım 2018 Perşembe 18:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ26203362
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK26154749
    5ÇETİNKAYA TSK26136745
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL261241040
    7LEFKE TSK261241040
    8CİHANGİR GSK271161039
    9GÖNYELİ SK261131236
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK26951232
    11BAF ÜLKÜ YURDU26961130
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK26731624
    14ESENTEPE KKSK26711822
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK26381517
    16GİRNE HALK EVİ26332012
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.