• Lefkoşa 23 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 23 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 12 °C

Kupada kura zamanı

Kupada kura zamanı
Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci Tur eşleşmeleri bugün yapılacak kura çekimi ile belli olacak

Koop Bank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci Tur eşleşmeleri bugün belli oluyor. 16 takımın yer alacağı kurada eşleşmeler saat 16.00’da Ahmed Sami Topcan Salonu’nda gerçekleştirilecek kura çekimiyle belli olacak. Kuraların çekilmesiyle birlikte bu turda da karşılaşmalar ilk turda olduğu gibi 15 Şubat Çarşamba günü tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak. Maçları kazanan takımlar kupada çeyrek final vizesini alacak.

İlk turda rakiplerini mağlup ederek bir üst tura yükselen takımlar şunlar olmuştu: Binatlı, Küçük Kaymaklı, Türk Ocağı, Gençler Birliği, Yalova, Ozanköy, Gençlik Gücü, Mormenekşe, Baf Ülkü Yurdu, Lefke, Cihangir, Yenicami, Doğan Türk Birliği, Dumlupınar, Akova, GAÜ Çetinkaya.

Bu haber toplam 865 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Çeyrek final eşleşmeleri belirlendi24 Eylül 2018 Pazartesi 22:36
  • Kanlı Doğan'da kaldı24 Eylül 2018 Pazartesi 22:34
  • Kadınlar Fatma Amca anısına oynadı24 Eylül 2018 Pazartesi 18:01
  • MTG’den gövde gösterisi: 0-523 Eylül 2018 Pazar 22:04
  • Esentepe son nefeste: 1-123 Eylül 2018 Pazar 19:31
  • Gönyeli galibiyetle döndü: 2-123 Eylül 2018 Pazar 19:28
  • Futbolda alınan sonuçlar23 Eylül 2018 Pazar 18:17
  • Elye inadı: 2-322 Eylül 2018 Cumartesi 21:20
  • Akova Kale’den çıktı: 0-222 Eylül 2018 Cumartesi 21:19
  • İskele puanı 90’da kurtardı: 1-122 Eylül 2018 Cumartesi 21:15
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ11003
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    3GÖNYELİ SK11003
    4GAÜ ÇETİNKAYA TSK11003
    5YENİCAMİ AK11003
    6CİHANGİR GSK10101
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    8ESENTEPE KKSK10101
    9L. GENÇLER BİRLİĞİ SK10101
    10LEFKE TSK10101
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    12GİRNE HALK EVİ10010
    13BİNATLI YSK10010
    14BAF ÜLKÜ YURDU10010
    15DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK10010
    16MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.