• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 10 °C

Kupada kura zamanı

Kupada kura zamanı
Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci Tur eşleşmeleri bugün yapılacak kura çekimi ile belli olacak

Koop Bank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci Tur eşleşmeleri bugün belli oluyor. 16 takımın yer alacağı kurada eşleşmeler saat 16.00’da Ahmed Sami Topcan Salonu’nda gerçekleştirilecek kura çekimiyle belli olacak. Kuraların çekilmesiyle birlikte bu turda da karşılaşmalar ilk turda olduğu gibi 15 Şubat Çarşamba günü tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak. Maçları kazanan takımlar kupada çeyrek final vizesini alacak.

İlk turda rakiplerini mağlup ederek bir üst tura yükselen takımlar şunlar olmuştu: Binatlı, Küçük Kaymaklı, Türk Ocağı, Gençler Birliği, Yalova, Ozanköy, Gençlik Gücü, Mormenekşe, Baf Ülkü Yurdu, Lefke, Cihangir, Yenicami, Doğan Türk Birliği, Dumlupınar, Akova, GAÜ Çetinkaya.

Bu haber toplam 971 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Lider zirvede çok rahat19 Mart 2019 Salı 10:12
  • Dumlupınar hocasını buldu18 Mart 2019 Pazartesi 21:17
  • Dumlupınar'da yol ayrımı18 Mart 2019 Pazartesi 15:31
  • Kaymaklı ‘Forest Ruhu’yla: 1-017 Mart 2019 Pazar 21:05
  • Yenicami’ye yan bakılmıyor: 0-317 Mart 2019 Pazar 21:03
  • DTB, Cihangir’de esti: 2-017 Mart 2019 Pazar 21:02
  • Yeşilova, Binatlı’ya acımadı: 3-117 Mart 2019 Pazar 21:01
  • Sabri’den evliliğe ilk adım17 Mart 2019 Pazar 20:57
  • Futbolda alınan sonuçlar17 Mart 2019 Pazar 16:59
  • MTG zorlanmadı: 3-016 Mart 2019 Cumartesi 18:35
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4ÇETİNKAYA TSK22115639
    5CİHANGİR GSK22114737
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK22103933
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.