• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 7 °C

Gençlerin mücadelesi sürüyor

Gençlerin mücadelesi sürüyor
Badminton Federasyonu tarafından organize edilen Badminton Gençler Ligi’nin üçüncü hafta maçları Çarşamba günü oynandı.

Toplam 7 karşılaşma oynanan haftada kızlarda Yakın Doğu Üniversitesi, bir diğer kız takımı olarak dikkat çeken Girne Üniversitesi’ne ilk mağlubiyetini yaşatırken, yenilgisiz liderliğini sürdürdü. Akdeniz Spor Birliği de üçüncü galibiyetini alarak lideri takip etti. Net Spor Kulübü, Kültür Spor Kulübü’nü yenmeyi başardı. Erkeklerde ise Yakın Doğu ve Girne Üniversitesi yenilgisiz yola devam ederken, Akdeniz Spor Birliği ilk mağlubiyetini aldı. 3. hafta alınan sonuçlar ve oynanan maçlar sonucunda oluşan puan durumu şöyle:

 

KIZLAR

Gençlik Gücü - Akdeniz SB: 2-3

Kültür Spor - Net Spor K: 0-5

YDÜ - Girne Üniversitesi: 5-0

Kültür Spor - Girne Üniversitesi: 0-5

 

ERKEKLER

Kültür Spor - Girne Üniversitesi: 0-5

Akdeniz SB – YDÜ: 0-5

Gençlik Gücü - Kültür Spor: 3-2

 

Genç Kızlar

TAKIMLAR      O         G         M        AS       VS       AV       P

1. YDÜ             3          3          0          15        0          15        6

2. Girne Üni.    4          3          1          13        7          6          6

3. Akdeniz SB  4          3          1            14      6          8          6

4. Net Spor       2          1          1          6          4          2          2

5. G. Gücü       3          0          3          2          13        -11       0

 

Genç Erkekler

TAKIMLAR      O         G         M        AS       VS       AV       P

1. YDÜ             3          3          0          15        0          15        6

2. Girne Üni.     3          3          0          15        0          15        6

3. Akdeniz SB  3          2          1          6          9          -3         4

4. G. Gücü       3          1          2          3          12        -9         2

5. Kültür Spor  3          0          3          4          11        -7         0

6. Net Spor      2          0          2          0          10        -10       0

Bu haber toplam 282 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Deniz Bulgaristan’da yarışacak08 Ağustos 2019 Perşembe 20:04
  • Seymen ve Eren puanlarını korudu06 Ağustos 2019 Salı 15:03
  • Badmintonda Öztürk ve Mertdin şampiyon12 Temmuz 2019 Cuma 18:09
  • Badminton Federasyonu 13 yaş altı şampiyonası düzenliyor07 Temmuz 2019 Pazar 15:11
  • Gençlerde YDÜ şampiyon30 Haziran 2019 Pazar 19:15
  • Gençlerin mücadelesi sürüyor28 Haziran 2019 Cuma 13:49
  • Gençlerin mücadelesi başladı21 Haziran 2019 Cuma 11:24
  • Badmintonda sıra gençlerin17 Haziran 2019 Pazartesi 16:26
  • Babalar çocukları ile oynadı15 Haziran 2019 Cumartesi 17:01
  • Badmintonda gün babaların14 Haziran 2019 Cuma 16:31
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK13100330
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1392229
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1375126
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1381425
    5YENİCAMİ AK1373324
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1362520
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1362520
    8BAF ÜLKÜ YURDU1362520
    9GÖÇMENKÖY İYSK1354419
    10HAMİTKÖY ŞHSK1352617
    11LEFKE TSK1353516
    12BİNATLI YSK1333712
    13GÖNYELİ SK1331910
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK132389
    15ÇETİNKAYA TSK132298
    16DÜZKAYA KOSK132298
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.