• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 18 °C

GAÜ’de çifte şampiyonluk sevinci

GAÜ’de çifte şampiyonluk sevinci
KKTC Masa Tenisi Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu lig müsabakalarında yıldız ve genç kızlar liginin yenilmez takımı Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) masa tenisi takımı yine şampiyon oldu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan GAÜ Spor Koordinatörü Yrd.Doç. Dr. Muzaffer Doğgün, her yıl almış oldukları başarılarına yenilerini eklemek için çıktıkları yolda, başarılı bir şekilde ilerlediklerini belirterek, zorlu geçen lig maratonunuda, 2018 yılınında da kız masa tenisi takımının çifte şampiyon olmayı başardığını belirtti. Takımın, Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandığını ifade eden Doğgün, ordada derece elde etmek için çalışmalara başladıklarını vurguladı. Şampiyonaya katılan GAÜ Kız Masa Tenisi takımında sporcu olarak Dilayda Tuğcan, Kezal Akçatepe, Sıla Harper ve İlsu Saygınel yer alırken antrenör olarak Ercem Ruhluel ile Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Doğgün yer alıyor.

Bu haber toplam 477 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Uluslararası heyecan yaşandı02 Nisan 2018 Pazartesi 11:33
  • Yenilgisiz LAÜ Ankara’da yarışacak30 Mart 2018 Cuma 10:19
  • Olguner‘den Adana’da büyük başarı19 Mart 2018 Pazartesi 10:29
  • Olguner Bolu’da şampiyon26 Şubat 2018 Pazartesi 11:46
  • Büyükler mücadeleye başladı24 Şubat 2018 Cumartesi 20:54
  • Olguner Bolu’da yarışacak22 Şubat 2018 Perşembe 17:34
  • GAÜ masa tenisinde zirvede22 Şubat 2018 Perşembe 11:04
  • Süper Kupa heyecanı yaşandı19 Şubat 2018 Pazartesi 10:39
  • GAÜ’de çifte şampiyonluk sevinci09 Şubat 2018 Cuma 12:59
  • LAÜ ve GAÜ şampiyon08 Şubat 2018 Perşembe 15:47
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30187561
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK30167755
    4BİNATLI YSK30148850
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK301212648
    6BAF ÜLKÜ YURDU30129945
    7LEFKE TSK301351244
    8CİHANGİR GSK301271143
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301331642
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL301321541
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ301181141
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK301071337
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK301041634
    14YALOVA SK30671725
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK30591624
    16OZANKÖY SK30471919
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.