• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 7 °C

Finaller 6-7 Martta

Finaller 6-7 Martta
İlkokullu Küçükler Basketbol Finalleri hafta başında yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Birimi tarafından düzenlenen İlkokullu Küçükler Basketbol Finalleri 6-7 Mart tarihlerinde Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Kızlarda 9 Eylül İlkokulu, Şht. Hasan Cafer İlkokulu, Gönyeli İlkokulu ve Şht. İlker Karter İlkokulu, erkeklerde Yakın Doğu İlkokulu, Dikmen İlkokulu, Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu ve Levent İlkokulu finallerde mücadele edecek olan okullar oldu. 6 Mart Pazartesi oynanacak yarı finallerin ardından 7 Mart Salı günü üçüncülük ve final maçları ile şampiyona tamamlanacak. Program şöyle:

 

YARI FİNALLER (6 MART PAZARTESİ)

Kızlar

9 Eylül İlkokulu - Şht. Hasan Cafer İlkokulu (09.00)

Gönyeli İlkokulu - Şht. İlker Karter İlkokulu (12.00)

 

Erkekler

Yakın Doğu İlkokulu - Dikmen İlkokulu (10.30)

Doğu A. Doğa İlkokulu - Levent İlkokulu (13.30)

Bu haber toplam 1157 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • GAÜ İtalya’da beşinci18 Temmuz 2019 Perşembe 20:37
  • Üniversiteler Avrupa sahnesinde17 Temmuz 2019 Çarşamba 09:13
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK13100330
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1392229
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1375126
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1381425
    5YENİCAMİ AK1373324
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1362520
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1362520
    8BAF ÜLKÜ YURDU1362520
    9GÖÇMENKÖY İYSK1354419
    10HAMİTKÖY ŞHSK1352617
    11LEFKE TSK1353516
    12BİNATLI YSK1333712
    13GÖNYELİ SK1331910
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK132389
    15ÇETİNKAYA TSK132298
    16DÜZKAYA KOSK132298
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.