• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 8 °C

Erden turnuvası Gingi’nin

Erden turnuvası Gingi’nin
Lefkoşa Darts Birliği’nin Rahme Erden anısına organize ettiği anı turnuvası 34 dartsçının katılımı ile gerçekleşti.

Turnuvada Cemal Gingi şampiyon olurken, ikinci Tony Stone, üçüncü Hakan Boral oldu. Ödül almaya hak kazanan kişilere ödüllerini Rahme Erden’in torunları ve Lefkoşa Darts Birliği başkanı Turgut Çalıcı taktim etti. Organize edilen turnuvada yan ödüller şöyle oluştu:

                                              

En az okta bitiren: Cemal Gingi (14 Ok)

En yüksek sayı atan: Elmas Çocuk (İki 180)

En yüksek finiş: Hakan Boral (151 Finiş)

En iki hakem: Hüseyin Coşkuner

Bu haber toplam 324 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Minareliköy namağlup şampiyon25 Şubat 2020 Salı 14:54
  • Birincilik Gingi’nin20 Şubat 2020 Perşembe 11:40
  • Liderler fire vermedi19 Şubat 2020 Çarşamba 12:00
  • Minareliköy hata yapmadı18 Şubat 2020 Salı 11:55
  • Erden turnuvası Gingi’nin17 Şubat 2020 Pazartesi 14:11
  • Güzelyurt’ta Gamla birinci17 Şubat 2020 Pazartesi 14:07
  • Kadınlarda ve gençlerde mücadele sürüyor13 Şubat 2020 Perşembe 19:34
  • Birinci Lig’de heyecan hız kesmiyor12 Şubat 2020 Çarşamba 19:44
  • Dartsta Alina ve Ata birinci07 Şubat 2020 Cuma 11:53
  • Kara birinciliği bırakmadı06 Şubat 2020 Perşembe 14:56
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.