• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 10 °C

Denner Achna’da yarışacak

Denner Achna’da yarışacak
KKTC Tırmanma Şampiyonu Deniz Denner, Kıbrıs’ın güneyinde Time Attack Şampiyonası’nın ikinci yarışında Achna’da piste çıkacak.

2014, 2016, 2017 ve 2018 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonu Deniz Denner, pazar günü Achna’da yapılacak olan 2019 Kıbrıs Time Attack Şampiyonası ikinci yarışına katılıyor.

Bu sezon da tırmanma şampiyonluğu için mücadele eden Denner, geçtiğimiz sezon Platres’de yapılan tırmanma yarışına katılmış, etap rekoru kırarak birinci olmayı başarmıştı.

Toplamda 41 yarışçının piste çıkacağı organizasyonda Deniz Denner en üst sınıf olan açık kategoride mücadele edecek.

Tırmanma şampiyonasında kullandığı Mitsubishi Lancer Evo 5 ile mücadele edecek olan Denner pistte hem kendini, hem de aracını denemek istediğini fakat yine de iddialı olduğunu söyledi. Yarış pazar sabahı 10.00’da başlayacak.

Bu haber toplam 279 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sezon finali Fota’da yapılıyor27 Kasım 2019 Çarşamba 19:23
  • KKTOK Kadınlar Kurulu ilk faaliyetini yaptı26 Kasım 2019 Salı 19:22
  • Pro Şampiyonu Akay, Semi-Pro Şampiyonu Erol oldu23 Kasım 2019 Cumartesi 21:17
  • Tatar, drift pilotlarını kabul etti21 Kasım 2019 Perşembe 19:52
  • Klasikler slalomda derece aradı21 Kasım 2019 Perşembe 19:36
  • Drift finali basına tanıtıldı20 Kasım 2019 Çarşamba 19:48
  • Ovgoroz'da birincilik Alptürk’ün16 Kasım 2019 Cumartesi 19:12
  • Sezon ‘Ovgoroz’da son bulacak12 Kasım 2019 Salı 16:58
  • Ardahan’da zirveye tırmandılar10 Kasım 2019 Pazar 18:57
  • Tırmanmada ikinci randevu06 Kasım 2019 Çarşamba 19:09
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK1290327
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1282226
    3YENİCAMİ AK1272323
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL1265123
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1271422
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1262420
    7GÖÇMENKÖY İYSK1254319
    8BAF ÜLKÜ YURDU1261519
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1252517
    10LEFKE TSK1253416
    11HAMİTKÖY ŞHSK1242614
    12BİNATLI YSK1232711
    13GÖNYELİ SK1231810
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK122379
    15DÜZKAYA KOSK122288
    16ÇETİNKAYA TSK122197
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.