• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 11 °C

Cezaevi ve Maliye lider

Cezaevi ve Maliye lider
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda heyecan sürüyor

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 3. Hafta maçları tamamlandı. A ve B grubunda toplam 14 takım mücadeleye devam ediyor.

İbrahim Özsoy’un organize ettiği halı saha futbol turnuvası Gençlik Gücü halı sahasında heyecanlı bir şekilde sürüyor. A ve B gruplarında şimdiye kadar oynanan karşılaşmalar sonunda A Grubu’nda Merkezi Cezaevi, B Grubu’nda ise Maliye Bakanlığı liderlik koltuğuna yerleştiler. Son oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar, maçların programı ve puan durumları şöyle:

 

A GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR          O            G            B             M           A             Y             P

Cezaevi D.          4             3             0             1             32           13           9

Telefon D.          4             3             0             1             26           20           9

Tarım Bak.          5             3             0             2             21           28           9

D.Hastanesi       4             3             0             1             21           17           9

Gümrük D.          5             2             0             3             22           25           6

Elektirik              D.           3             1             0             2             13           12           3

İKEV Vakfı           4             0             0             4             8             17           0            

 

B GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR          O            G            B             M           A             Y             P

Maliye B.            5             5             0             0             37           16           15

Polis G.M.           4             4             0             0             48           6             12

Dış İşleri              5             2             0             3             29           37           6

Sayıştay               4             2             0             2             16           26           6

İhtiyat S.             4             1             0             3             29           33           3

KKTC Meclis       4             1             0             3             20           30           3

Din İşleri             4             0             0             4             26           63           0            

 

SON OYNANAN MAÇLARIN SONUÇLARI

Devlet Hastanesi-Tarım Bakanlığı: (0-3 hükmen)

Gümrük Dairesi-Telefon Dairesi: 3-5

Cezaevi-Elektrik Kurumu: 8-2

Sayıştay-Dış İşleri: 10-3

Maliye-İhtiyat Sandığı: 9-3

Meclis-Din İşleri: 8-7

 

MAÇLARIN PROGRAMI

Yarın

19.00 İKEV-Gümrük Dairesi

20.00 Elektirik-Devlet Hastanesi

21.00 Telefon-Merkezi Cezaevi

 

Cuma

19.00 Polis-Maliye

20.00 Din İşleri-Sayıştay

21.00 İhtiyat Sandığı-Meclis

Bu haber toplam 379 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Bankalarda gruplar şekilleniyor13 Eylül 2018 Perşembe 18:37
  • Slovenya’da yarışacaklar13 Eylül 2018 Perşembe 18:22
  • Eğitim semineri başladı13 Eylül 2018 Perşembe 18:20
  • “Başka Ardalar Ölmesin” sloganı ile yapılıyor13 Eylül 2018 Perşembe 11:22
  • Değirmencioğlu, Kulüpler Birliği’ni kabul etti12 Eylül 2018 Çarşamba 17:49
  • Cezaevi ve Maliye lider12 Eylül 2018 Çarşamba 17:47
  • Bankalarda gollü maçlar12 Eylül 2018 Çarşamba 17:45
  • Spor Kültürü, Spor Eğitimi ve Yetenek Seçmleri Semineri başlıyor12 Eylül 2018 Çarşamba 17:43
  • LESAB çalışmalarına devam ediyor12 Eylül 2018 Çarşamba 17:42
  • Bocce plaja indi10 Eylül 2018 Pazartesi 17:12
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    2GAÜ ÇETİNKAYA TSK11003
    3CİHANGİR GSK00000
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK00000
    5GÖNYELİ SK00000
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK00000
    7ESENTEPE KKSK00000
    8BİNATLI YSK00000
    9L. GENÇLER BİRLİĞİ SK00000
    10YENİCAMİ AK00000
    11LEFKE TSK00000
    12MAĞUSA TÜRK GÜCÜ00000
    13GİRNE HALK EVİ00000
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK00000
    15BAF ÜLKÜ YURDU10010
    16DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.