• Lefkoşa 13 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 13 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 13 °C

BTM 2. Lig'de gruplar belirlendi

BTM 2. Lig'de gruplar belirlendi
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Ligi'nde gruplar belirlendi.

13 Nisan 2019'da başlayacak olan BTM 2.Ligi ile ilgili olarak 6 grup oluşturuldu. Toplamda 37 takımın mücadele edeceği BTM 2.Lig'de 2018-2019 sezonu statüsünün önümüzdeki günlerde yayınlanacağı duyuruldu. 

Bu sezon BTM 2. Ligi'nden, bir üst lig olan BTM 1.Ligi'ne 5 takım terfi edecek. 6 grubun lideri ve en iyi 4 grup ikincisi adını Play-Off müsabakasına yazdırırken, çekilecek kura sonucu KTFF'nin belirlediği tarafsız sahalarda 5 Play-Off karşılaşması oynanacak. Tek maç üzerinden oynanacak olan Play-Off müsabakaları sonucunda 5 takım 2019-2020 sezonunda BTM 1.Lig'de mücadele etme hakkı kazanacak. Gruplarını lider tamamlayan en iyi 5 takım çekilecek kura çekimine seri başı olarak katılacak.

1.GRUP

2.GRUP

3.GRUP

1-AKDOĞAN AKINCILAR GSD

1-ALAYKÖY SK

1-AKDENİZ YSK

2-ÇAYÖNÜ SK

2-DAĞYOLU TSK

2-ÇAMLIBEL SK

3-GÜVERCİNLİK İYSK

3-DİKMEN GÜCÜ SK

3-KALKANLI SK

4-İNCİRLİ SK

4-GAYRETKÖY GSK

4-MEVLEVİ SK

5-PİLE TSK

5-PINARBAŞI ÇSK

5-SADRAZAM KAYALAR SK

6-YENİŞEHİR SK

6-SERHATKÖY SK

6-TEPEBAŞI SK

7-TUZLA ABSK

 

 

4.GRUP

5.GRUP

6.GRUP

1-DEMİRHAN SK

1-1461 İSKELE TRABZON SK

1-ARDAHAN SK

2-DİLEKKAYA SK

2-BOĞAZİÇİ SK

2-BAFRA SK

3-GÜLGÜN SÜT DÜZOVA GSK

3-CİVİSİL SK

3-ERGAZİ SK

4-KIRIKKALE SK

4-KARADENİZ 61 SK

4-KUMYALI SK

5-MUTLUYAKA HSK

5-ÖTÜKEN SK

5-YARKÖY SK

6-YENİCEKÖY SK

6-TATLISU SERACILAR SK

6-YENİERENKÖY SK

Bu haber toplam 929 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kaymaklı 1 puan: 2-223 Mart 2019 Cumartesi 20:45
  • Esentepe fırtınası: 2-023 Mart 2019 Cumartesi 20:44
  • Binatlı'dan efsane galibiyet: 1-023 Mart 2019 Cumartesi 20:42
  • İrfan Boşnak böyle istedi: 1-523 Mart 2019 Cumartesi 20:41
  • Göçmen puanı 90’da kurtardı: 1-123 Mart 2019 Cumartesi 20:40
  • Görneç şampiyon çıktı: 0-123 Mart 2019 Cumartesi 20:37
  • Futbolda alınan sonuçlar23 Mart 2019 Cumartesi 16:36
  • Yeşilova yükseliyor: 0-222 Mart 2019 Cuma 22:12
  • “Futbol ve ülke insanına hizmete devam edeceğiz”22 Mart 2019 Cuma 16:33
  • Futsalda ceza yağdı22 Mart 2019 Cuma 16:15
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK23124740
    5ÇETİNKAYA TSK22115639
    6CİHANGİR GSK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK231031033
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.