• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 24 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 23 °C

Yılmazoğlu Turnuvası’nın galibi Gamla

Yılmazoğlu Turnuvası’nın galibi Gamla
Güzelyurt Darts Birliği’nin himayelerinde düzenlenen Talat/Aysel Yılmazoğlu Açık Darts Turnuvası geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Güzelyurt Darts Birliği’nin himayelerinde düzenlenen Talat/Aysel Yılmazoğlu Açık Darts Turnuvası geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Darts Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada Kurtuluş Gamla şampiyon oldu. Çekişmeli maçların oynandığı turnuvada Kurtuluş Gamla, finalde Hüseyin Orakçıoğlu'nu 3-0 yenerek birinciliği elde etti.

İbrahim Esiner ile Caner Bozbeyli arasında oynanan üçüncülük mücadelesini İbrahim Esiner 3-0 kazandı ve turnuvanın üçüncüsü oldu.

Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara ödülleri Mehmet Yılmazoğlu, Berna Yılmazoğlu Özdoğa, Ahmet Yılmazoğlu, Aysel Yılmazoğlu, Sarper Özdoğa, Güzelyurt Darts Birliği Asbaşkanı Engin Portakalcıoğlu, yönetim kurulu üyesi Hüseyin Orakçıoğlu, Hakan Oruz ve Güzelyurt Milletvekili Hasan Büyükoğlu tarafından verildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

 

Yarı finaller

Hüseyin Orakçıoğlu-İbrahim Esiner: 3-1

Kurtuluş Gamla-Caner Bozbeyli: 3-2

 

Üçüncülük maçı

İbrahim Esiner-Caner Bozbeyli: 3-0

 

Final maçı

Kurtuluş Gamla-Hüseyin Orakçıoğlu: 3-0

En Yüksek Sayı Atan Sporcu: Hüseyin Orakçıoğlu (180 sayı)

En Yüksek Sayıdan Bitiren Sporcu: Levent Kavaz (118 sayı)

En Az Dartta Bitiren Sporcu: Hüseyin Orakçıoğlu (16 darts)

Bu haber toplam 335 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Darts kupa ile başladı18 Haziran 2020 Perşembe 16:07
  • Darts bıraktığı yerden devam02 Haziran 2020 Salı 10:52
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • Dartsta sıra kupada06 Mart 2020 Cuma 09:20
  • Birincilik Caner Bozbeyli’nin03 Mart 2020 Salı 11:49
  • Şampiyonluk Gönyeli’nin02 Mart 2020 Pazartesi 14:01
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • Minareliköy namağlup şampiyon25 Şubat 2020 Salı 14:54
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.