• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 18 °C

Okullarda güreş zamanı

Okullarda güreş zamanı
Güreş Federasyonu ile işbirliğinde düzenlenen “Okullararası 15-16 yaş Serbest ve Greko-Romen Güreş Müsabakaları” perşembe başlıyor.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonu’nda iki gün sürecek olan müsabakalar ilk gün serbest, ikinci gün Greko-Romen şeklinde gerçekleşecek. Müsabakalar saat 09.00’da başlayacak.

 

Yıldızlar ve Büyükler Ligi başlıyor

Güreş Federasyonu tarafından organize edilen, “2019 Büyükler Güreş Ligi” 23 Şubat Cumartesi, “2019 Yıldızlar Güreş Ligi” 24 Şubat Pazar günü başlıyor.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonu’nda Raif Kaya adına mücadele edecek olan büyük güreşçilerin müsabakaları saat14.00’de,  Coşkun Doğan adına düzenlenen yıldız güreşçilerin müsabakaları, saat 10.00’da başlayacak.

Dört gün yoğun geçecek olan müsabakalarda federasyonun 11 hakemi de görev alacak.

Bu haber toplam 309 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güreşseverler Derneği'nde genel kurul yapıldı16 Nisan 2019 Salı 16:33
  • Kanol müsabakaları YDÜ’nün08 Nisan 2019 Pazartesi 09:14
  • Ali Kani Kanol müsabakaları yarın05 Nisan 2019 Cuma 12:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü19 Mart 2019 Salı 08:55
  • Yıldızlar Arslan için güreşecek14 Mart 2019 Perşembe 09:32
  • Birincilik DAÜ’nün12 Mart 2019 Salı 17:51
  • Mehmet Öke minderde anılıyor06 Mart 2019 Çarşamba 09:20
  • Desteklerden dolayı teşekkür edildi26 Şubat 2019 Salı 10:56
  • Yıldızlarda Büyükkonuk, büyüklerde DAÜ26 Şubat 2019 Salı 10:51
  • Okullarda güreş zamanı19 Şubat 2019 Salı 15:55
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.