• Lefkoşa 8 °C
  • Girne 8 °C
  • Güzelyurt 6 °C
  • İskele 7 °C
  • Mağusa 7 °C
  • Lefke 8 °C
  • İstanbul 3 °C
  • London 8 °C

Kriteryumda pedal çevirdiler

Kriteryumda pedal çevirdiler
KKTC Bisiklet Federasyonu Pazar günü Kriteryum Yarışı düzenledi.

Metehan çevre yolunda 5 kategoride gerçekleşen yarışlarda sporcular toplam 68 kilometrelik mesafede pedal çevirdiler. Yarışın ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren isimlere ödüllerini KKTC Bisiklet Federasyonu Başkanı Ekin Adademir ve yönetim kurulu üyesi Ogün Hamzaoğulları takdim etti. Oluşan dereceler şöyle:

 

2.jpg

                    

Kadınlar

1. Yağmur Altındağ (YDÜ)

2. Emine Uluçay (Ares)

3. Fezile Işık (LTB)

 

Yıldız A

1. İbrahim Alibaba (YDÜ)

2. Necati Oktay (Ares)

3. Serat Özcevher (Tüfekçi)

 

Gençler

1. Oktay Erülkü (Velo-Cypri)

2. Mazhar Moda (YDÜ)

3. Nicolae Chythanu (Tüfekçi)

 

Elitler

1. Mehmet Sevinç (A Takımı)

2. Kudret Güloğlu (MGA)

3. Eral Aşina (Velo-Cypri)

 

Master

1. Cüneyt Göçer (MGA)

2. Şafak Güngör (NHG)

3. Kazım Beyoğlu (NHG)

Bu haber toplam 842 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Demirel, ISKA toplantısına katıldı07 Şubat 2019 Perşembe 15:31
  • Anı turnuvası şampiyonu Ian Steven05 Şubat 2019 Salı 15:50
  • Onkoloji Servisi’ne sarı lacivert ziyaret05 Şubat 2019 Salı 10:39
  • BRT Spor yayına başladı04 Şubat 2019 Pazartesi 14:59
  • Öder ve Aksoy’dan Spor Dairesi’ne ziyaret31 Ocak 2019 Perşembe 15:03
  • Raporlar aklandı31 Ocak 2019 Perşembe 11:01
  • KTSYD – DAÜ işbirliği25 Ocak 2019 Cuma 23:20
  • Vekiller Canbulat’ta buluşuyor24 Ocak 2019 Perşembe 18:30
  • Atıcılar ‘Farkındalık’ için yarıştı23 Ocak 2019 Çarşamba 18:23
  • Talihli arabasını aldı17 Ocak 2019 Perşembe 12:59
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK18133242
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ18132341
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK18130539
    4CİHANGİR GSK18103533
    5LEFKE TSK1894531
    6GÖNYELİ SK1892729
    7MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1892729
    8ÇETİNKAYA TSK1884628
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL1883727
    10BAF ÜLKÜ YURDU1875626
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1854919
    12BİNATLI YSK18431115
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK18351014
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1827913
    15GİRNE HALK EVİ18321311
    16ESENTEPE KKSK18311410
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.