• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 29 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 27 °C
  • London 18 °C

Federasyon Kupası’nda yarı final zamanı

Federasyon Kupası’nda yarı final zamanı
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Darts Federasyon Kupası’nda gözler yarı finale çevrildi.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Darts Federasyon Kupası’nda gözler yarı finale çevrildi.

Toplam 17 takımın katılımı ile başlayan kupa heyecanında yarı finale yükselen dört takımın kura çekimi dün çekildi.

Darts Federasyonu Lokali’nde gerçekleştirilen kura çekiminde Göçmenköy, Lefkoşa Spor Birliği ile Minareliköy, Diamond Child eşleşti.

29 Haziran Pazartesi günü oynanacak maçların programı şöyle:

Göçmenköy-Lefkoşa Spor Birliği (Yer: Cihangir Spor Kulübü)

Minareliköy-Diamond Child (Yer: Gönyeli Spor Kulübü)

Bu haber toplam 1292 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • Dartsta sıra kupada06 Mart 2020 Cuma 09:20
  • Birincilik Caner Bozbeyli’nin03 Mart 2020 Salı 11:49
  • Şampiyonluk Gönyeli’nin02 Mart 2020 Pazartesi 14:01
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • Minareliköy namağlup şampiyon25 Şubat 2020 Salı 14:54
  • Birincilik Gingi’nin20 Şubat 2020 Perşembe 11:40
  • Liderler fire vermedi19 Şubat 2020 Çarşamba 12:00
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ25203263
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK25154649
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK25153748
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL24128444
    5YENİCAMİ AK24125741
    6CİHANGİR GSK25124940
    7LEFKE TSK251051035
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK251051034
    9BAF ÜLKÜ YURDU25941231
    10GÖÇMENKÖY İYSK25861130
    11BİNATLI YSK25851229
    12GÖNYELİ SK25921429
    13HAMİTKÖY ŞHSK25841328
    14ÇETİNKAYA TSK25651423
    15DÜZKAYA KOSK25631621
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK25361615
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.