• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 14 °C

CONIFA’da final günü

CONIFA’da final günü
Bağımsız Futbol Federasyonları Birliği (CONIFA) tarafından Dağlık Karabağ’da düzenlenen 2019 Avrupa Şampiyonası’nda finale yükselen ekipler belli oldu.

Finalde ev sahibi Batı Ermenistan ile Güney Osetya takımları karşı karşıya gelecek.

Önceki gün oynanan yarı finallerde Batı Ermenistan rakibi Abhazya’yı normal süresi 1-1 biten karşılaşmada penaltı atışlarında 3-0 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Diğer yarı finalde Güney Osetya ile Chameria arasındaki mücadele 0-0 tamamlandı. Penaltı atışları sonunda rakibini 6-5 yenen Güney Osetya finalde Batı Ermenistan’ın rakibi oldu.

Final maçı bugün oynanacak.           

Bu haber toplam 343 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Behiç kaptanlığa getirildi06 Haziran 2019 Perşembe 21:08
  • Reyes'ten üzen veda!01 Haziran 2019 Cumartesi 15:18
  • Minci’nin büyük başarısı23 Mayıs 2019 Perşembe 10:02
  • Djokovic ilk basamağı korudu29 Ocak 2019 Salı 09:16
  • Afrika'da yılın futbolcusu açıklandı09 Ocak 2019 Çarşamba 09:11
  • Afrika’nın efsaneleri buluştu08 Ocak 2019 Salı 10:20
  • Yılın atletleri ödüllerini aldı05 Aralık 2018 Çarşamba 12:22
  • Ertelenen final istifa getirdi27 Kasım 2018 Salı 13:52
  • Hamilton beşler kulübünde29 Ekim 2018 Pazartesi 16:35
  • Bolt ilk gollerini attı12 Ekim 2018 Cuma 22:14
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.