• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 21 °C

CONIFA’da final günü

CONIFA’da final günü
Bağımsız Futbol Federasyonları Birliği (CONIFA) tarafından Dağlık Karabağ’da düzenlenen 2019 Avrupa Şampiyonası’nda finale yükselen ekipler belli oldu.

Finalde ev sahibi Batı Ermenistan ile Güney Osetya takımları karşı karşıya gelecek.

Önceki gün oynanan yarı finallerde Batı Ermenistan rakibi Abhazya’yı normal süresi 1-1 biten karşılaşmada penaltı atışlarında 3-0 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Diğer yarı finalde Güney Osetya ile Chameria arasındaki mücadele 0-0 tamamlandı. Penaltı atışları sonunda rakibini 6-5 yenen Güney Osetya finalde Batı Ermenistan’ın rakibi oldu.

Final maçı bugün oynanacak.           

Bu haber toplam 656 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Olimpiyatlar yeniden ertelenmez"23 Mayıs 2020 Cumartesi 14:02
  • Top cambazı Zinedine Zidane…14 Mayıs 2020 Perşembe 12:14
  • FIFA’dan oyuncu değişikliği kararı08 Mayıs 2020 Cuma 16:07
  • Uzmanlar uyarıyor: Risk büyük05 Mayıs 2020 Salı 11:34
  • WHO: "2021 sonuna kadar askıya alın"22 Nisan 2020 Çarşamba 13:28
  • FIFA’nın planı hazır15 Nisan 2020 Çarşamba 14:10
  • Uluslararası Şampiyonlar Kupası iptal edildi11 Nisan 2020 Cumartesi 10:51
  • Tevez’den futbolculara yardım çağrısı03 Nisan 2020 Cuma 12:52
  • Olimpiyatlar için yeni tarih düzenlemesi yapıldı30 Mart 2020 Pazartesi 16:06
  • Smedley, Coronavirüs’ten yaşamını yitirdi28 Mart 2020 Cumartesi 11:48
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.