• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 18 °C

Ateşli Turnuvası Gezer’in

Ateşli Turnuvası Gezer’in
Güzelyurt Darts Birliği tarafından düzenlenen Mustafa Ateşli Anı Dart Turnuvası geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Güzelyurt Darts Birliği Lokali’nde gerçekleştirilen turnuvada Servet Gezer şampiyon oldu. Finalde Salih Ateşli ile karşılaşan Servet Gezer rakibini, 4-3 yenerek birinciliği elde etti. Salih Ateşli’nin ikinci olduğu turnuvada Engin Portakalcıoğlu'nu 4-1’lik skorla geçen Hasan Bozbeyli üçüncü oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara ödüllerini Ahmet Ateşli, GDB Başkanı Abuzer Ekbiç ve Salih Ateşli verdi.

Dereceye giren sporcular şöyle:

 

1)Servet Gezer

2)Salih Ateşli

3)Hasan Bozbeyli

4)Engin Portakalcıoğlu

 

Diğer ödüller

En Yüksek Sayı Atan Sporcu: Hasan Bozbeyli (180 sayı)

En Yüksek Sayıdan Bitirme Sporcu: Vedat Kum (99 sayı)

En Az Dartsta Bitiren Sporcu: Hüseyin Orakçıoğlu (16 Darts)

Bu haber toplam 245 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta ödüller verildi02 Mayıs 2019 Perşembe 09:48
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • Beşli şampiyonda gözler finalde15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39
  • Kupada şampiyon Minareliköy07 Nisan 2019 Pazar 14:50
  • Ferdilerde Özeren, kulüplerde Minareliköy05 Nisan 2019 Cuma 12:52
  • Lig bir maç dışında tamamlandı03 Nisan 2019 Çarşamba 09:17
  • Final grubu belirlendi02 Nisan 2019 Salı 09:22
  • Orakçıoğlu şampiyon01 Nisan 2019 Pazartesi 08:45
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.