• Lefkoşa 32 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 32 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 19 °C

Zorlu mücadele başlıyor

Zorlu mücadele başlıyor
Türkiye Basketbol Genç Kızlar Birinciliği’nde Levent Koleji ilk maçını yarın oynayacak.

Türkiye Basketbol Bölgesel Yarı Finalleri’ni namağlup tamamlayan Levent Koleji’nin Samsun’nda düzenlenen Türkiye Basketbol Genç Kızlar Birinciliği’nde rakipleri belli oldu. B Grubu’nda Düzce Özel Kültür Anadolu Lisesi, Ataşehir Özel Kuzey Anadolu Lisesi ve Özel Florya Doğa Anadolu Lisesi ile gruptan çıkma mücadelesi verecek olan Levent Koleji yarın ilk maçını 16.00’da Özel Kuzey Anadolu Lisesi ile oynayacak.

Grubunda ilk iki sırada yer alacak olan takımlar adlarını yarı finallere yazdıracak. Organizasyonda ilk üç gün grup maçları, cumartesi yarı final ve Pazar günü final maçları oynanacak.

Bu haber toplam 286 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Anafartalar finallerin kapısından döndü03 Mayıs 2019 Cuma 16:23
  • Küçükler şampiyonluk için yarışıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 21:27
  • Kortta YDK ve TMK üstünlüğü30 Nisan 2019 Salı 17:40
  • Anafartalar Lisesi Türkiye’ye gitti29 Nisan 2019 Pazartesi 11:13
  • ŞTO ve YDK şampiyon26 Nisan 2019 Cuma 18:31
  • GAÜ’den Ankara’da üç madalya26 Nisan 2019 Cuma 18:17
  • Yıldızlar şampiyonluk için yarışıyor25 Nisan 2019 Perşembe 22:28
  • Ruso'da futbol coşkusu23 Nisan 2019 Salı 16:57
  • Çocuk Olimpiyatları renkli geçti22 Nisan 2019 Pazartesi 17:38
  • ŞTO ve YDK birinci19 Nisan 2019 Cuma 21:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.