• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 30 °C
  • London 16 °C

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. Hafta Programı Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. Hafta Programı Belli Oldu
Ziraat Türkiye Kupası Grup Eleme 5 ve 6. hafta karşılaşma programı açıklandı. İşte 5 ve 6. hafta müsabaka programı...

Galatasaray ile Elazığspor, 17 Ocak Salı günü saat 19.45'te Elazığ'da karşı karşıya gelecek. 

Trabzonspor ile Gümüşhanespor, 18 Ocak Çarşamba günü saat 14.00'te Gümüşhane'de oynayacak. 

Fenerbahçe, 18 Ocak Çarşamba günü saat 20.00'de Gençlerbirliği ile Ankara'da karşılaşacak. 

Beşiktaş ise 19 Ocak Perşembe günü saat 18.00'de Vodafone Arena'da Darıca Gençlerbirliği'ni konuk edecek.

 

Bir sonraki haftanın programı ise şöyle:

24 Ocak Salı

Galatasaray - Anagold 24 Erzincanspor (TT Arena) 18.30 

25 Ocak Çarşamba

Fenerbahçe - Amed Sportif (Ülker Stadı) 18.30

26 Ocak Perşembe

Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Stat belli değil) 16.00

Kayserispor - Beşiktaş (Kadir Has Stadı) 18.00

Bu haber toplam 348 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • CAS Fenerbahçe'yi reddetti14 Nisan 2017 Cuma 10:44
  • Kenan Ankaragücü'nü sırtlıyor10 Nisan 2017 Pazartesi 00:07
  • Eşleşmeler netleşti06 Nisan 2017 Perşembe 22:04
  • Yarı finalistler belirleniyor04 Nisan 2017 Salı 10:44
  • Türkiye gençleriyle güldü: 3-127 Mart 2017 Pazartesi 23:10
  • Vincent Aboubakar'a 3 maç ceza24 Mart 2017 Cuma 16:30
  • Kenan attı Ankaragücü kazandı10 Mart 2017 Cuma 17:54
  • Sneijder 2 hafta yok03 Mart 2017 Cuma 14:53
  • Türkiye Kupası'nda ilk maçlar oynandı03 Mart 2017 Cuma 12:20
  • Türkiye resmen aday02 Mart 2017 Perşembe 16:52
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.