• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 14 °C

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. Hafta Programı Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. Hafta Programı Belli Oldu
Ziraat Türkiye Kupası Grup Eleme 5 ve 6. hafta karşılaşma programı açıklandı. İşte 5 ve 6. hafta müsabaka programı...

Galatasaray ile Elazığspor, 17 Ocak Salı günü saat 19.45'te Elazığ'da karşı karşıya gelecek. 

Trabzonspor ile Gümüşhanespor, 18 Ocak Çarşamba günü saat 14.00'te Gümüşhane'de oynayacak. 

Fenerbahçe, 18 Ocak Çarşamba günü saat 20.00'de Gençlerbirliği ile Ankara'da karşılaşacak. 

Beşiktaş ise 19 Ocak Perşembe günü saat 18.00'de Vodafone Arena'da Darıca Gençlerbirliği'ni konuk edecek.

 

Bir sonraki haftanın programı ise şöyle:

24 Ocak Salı

Galatasaray - Anagold 24 Erzincanspor (TT Arena) 18.30 

25 Ocak Çarşamba

Fenerbahçe - Amed Sportif (Ülker Stadı) 18.30

26 Ocak Perşembe

Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Stat belli değil) 16.00

Kayserispor - Beşiktaş (Kadir Has Stadı) 18.00

Bu haber toplam 824 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Türkiye Kupası’nda eşleşmeler belirlendi21 Aralık 2018 Cuma 13:45
  • Ersun Yanal F. Bahçe'de14 Aralık 2018 Cuma 09:23
  • Türk basketbolunun acı günü06 Eylül 2018 Perşembe 17:44
  • Gomis Al Hilal'de23 Ağustos 2018 Perşembe 19:01
  • Süper Lig’de sezon başlıyor10 Ağustos 2018 Cuma 14:55
  • Süper Kupa’da görev Cüneyt Çakır’ın31 Temmuz 2018 Salı 14:00
  • Süper Lig'de fikstür çekildi09 Temmuz 2018 Pazartesi 17:50
  • Türkiye'de Lefter Küçükandonyadis Sezonu...05 Temmuz 2018 Perşembe 01:45
  • PSV açıkladı, Cocu resmen F. Bahçe’de…22 Haziran 2018 Cuma 12:53
  • Ümit Kayıhan hayatını kaybetti06 Haziran 2018 Çarşamba 16:42
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK22173254
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22172353
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22150745
    4ÇETİNKAYA TSK22115639
    5CİHANGİR GSK22114737
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22114737
    7LEFKE TSK22104834
    8GÖNYELİ SK22103933
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL2294931
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK22841028
    11BAF ÜLKÜ YURDU2286827
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22571022
    13BİNATLI YSK22531418
    14ESENTEPE KKSK22511616
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK22361315
    16GİRNE HALK EVİ22321711
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.