• Lefkoşa 33 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 33 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 20 °C

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. Hafta Programı Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. Hafta Programı Belli Oldu
Ziraat Türkiye Kupası Grup Eleme 5 ve 6. hafta karşılaşma programı açıklandı. İşte 5 ve 6. hafta müsabaka programı...

Galatasaray ile Elazığspor, 17 Ocak Salı günü saat 19.45'te Elazığ'da karşı karşıya gelecek. 

Trabzonspor ile Gümüşhanespor, 18 Ocak Çarşamba günü saat 14.00'te Gümüşhane'de oynayacak. 

Fenerbahçe, 18 Ocak Çarşamba günü saat 20.00'de Gençlerbirliği ile Ankara'da karşılaşacak. 

Beşiktaş ise 19 Ocak Perşembe günü saat 18.00'de Vodafone Arena'da Darıca Gençlerbirliği'ni konuk edecek.

 

Bir sonraki haftanın programı ise şöyle:

24 Ocak Salı

Galatasaray - Anagold 24 Erzincanspor (TT Arena) 18.30 

25 Ocak Çarşamba

Fenerbahçe - Amed Sportif (Ülker Stadı) 18.30

26 Ocak Perşembe

Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Stat belli değil) 16.00

Kayserispor - Beşiktaş (Kadir Has Stadı) 18.00

Bu haber toplam 637 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Türkiye Kupası sahibini buluyor09 Mayıs 2018 Çarşamba 16:53
  • Beşiktaş hükmen mağlup05 Mayıs 2018 Cumartesi 21:59
  • Türkiye Kupası finali 10 Mayıs’ta…04 Mayıs 2018 Cuma 15:49
  • Derbi oynanmadı03 Mayıs 2018 Perşembe 21:06
  • Beşiktaş’tan tarihi karar26 Nisan 2018 Perşembe 20:24
  • TFF olaylı derbinin kararını aldı25 Nisan 2018 Çarşamba 15:12
  • Olaylar yaşandı, derbi yarıda kaldı20 Nisan 2018 Cuma 00:40
  • Kenanlı Ankaragücü Süper Lig yolunda19 Nisan 2018 Perşembe 10:45
  • Türkiye Kupası’nda dev rövanş19 Nisan 2018 Perşembe 10:31
  • Dev derbide görev Bülent Yıldırım’ın15 Mart 2018 Perşembe 11:12
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30187561
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK30167755
    4BİNATLI YSK30148850
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK301212648
    6BAF ÜLKÜ YURDU30129945
    7LEFKE TSK301351244
    8CİHANGİR GSK301271143
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301331642
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL301321541
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ301181141
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK301071337
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK301041634
    14YALOVA SK30671725
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK30591624
    16OZANKÖY SK30471919
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.