• Lefkoşa 29 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 28 °C
  • İskele 29 °C
  • Mağusa 29 °C
  • Lefke 29 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 26 °C

Voleybolda haftanın programı

Voleybolda haftanın programı
Voleybol liglerinde bu hafta 7 karşılaşma oynanacak

Büyükler ligine yarın akşam Erenköy,Mağusa ve Lefkoşa’da oynanacak olan 4 karşılaşma ile devam edilecek. Yıldızlar liglerinde ise perşembe günü üç karşılaşma oynanacak. Program şöyle:

 

YARIN

Büyük Kadın

Erenköy Spor Salonu: Y.Erenköy BVK – Vakıflar (19.00)

Mağusa Arena: Çamlık Spor – DAÜ (18.30)

 

Büyük Erkek

Atatürk Spor Salonu: Vakıflar – Çamlık Spor (19.00)

L. M. Paşa Spor Salonu: DAÜ – Y.Erenköy BVK (20.00)

 

PERŞEMBE

Yıldız Kız

L. M. Paşa Spor Salonu: DAÜ – Y.Erenköy BVK (18.00)

Mağusa Arena: Çamlık Spor – Vakıflar (18.30)

 

Yıldız Erkek

L. M. Paşa Spor Salonu: DAÜ – Y. Erenköy BVK (19.30)

Bu haber toplam 651 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Maraşlı anısına sekizinci kez27 Haziran 2018 Çarşamba 18:11
  • Voleybolda sıra plaja geldi25 Haziran 2018 Pazartesi 19:39
  • Yıldızlar Konya’da tecrübe kazandı22 Haziran 2018 Cuma 17:13
  • Yıldızlar ilk gün kaybetti14 Haziran 2018 Perşembe 17:41
  • Asım Burç'un ismi yaşatılacak14 Haziran 2018 Perşembe 17:30
  • Yıldızlarımız Türkiye şampiyonasında13 Haziran 2018 Çarşamba 17:34
  • Merve – Betül ikilisi kürsüde10 Haziran 2018 Pazar 17:27
  • Fethiye’de Merve – Betül fırtınası09 Haziran 2018 Cumartesi 18:28
  • Yıldızları zorlu bir süreç bekliyor08 Haziran 2018 Cuma 17:30
  • Türkiye'de finallere kalmayı başardılar27 Mayıs 2018 Pazar 17:08
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30187561
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK30167755
    4BİNATLI YSK30148850
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK301212648
    6BAF ÜLKÜ YURDU30129945
    7LEFKE TSK301351244
    8CİHANGİR GSK301271143
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301331642
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL301321541
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ301181141
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK301071337
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK301041634
    14YALOVA SK30671725
    15YENİ BOĞAZİÇİ DSK30591624
    16OZANKÖY SK30471919
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.