• Lefkoşa 31 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 32 °C
  • Mağusa 32 °C
  • Lefke 31 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 19 °C

Voleybolda haftanın programı

Voleybolda haftanın programı
Voleybol liglerinde bu hafta 7 karşılaşma oynanacak

Büyükler ligine yarın akşam Erenköy,Mağusa ve Lefkoşa’da oynanacak olan 4 karşılaşma ile devam edilecek. Yıldızlar liglerinde ise perşembe günü üç karşılaşma oynanacak. Program şöyle:

 

YARIN

Büyük Kadın

Erenköy Spor Salonu: Y.Erenköy BVK – Vakıflar (19.00)

Mağusa Arena: Çamlık Spor – DAÜ (18.30)

 

Büyük Erkek

Atatürk Spor Salonu: Vakıflar – Çamlık Spor (19.00)

L. M. Paşa Spor Salonu: DAÜ – Y.Erenköy BVK (20.00)

 

PERŞEMBE

Yıldız Kız

L. M. Paşa Spor Salonu: DAÜ – Y.Erenköy BVK (18.00)

Mağusa Arena: Çamlık Spor – Vakıflar (18.30)

 

Yıldız Erkek

L. M. Paşa Spor Salonu: DAÜ – Y. Erenköy BVK (19.30)

Bu haber toplam 919 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Melis, Vakıflar’a imza attı16 Ağustos 2019 Cuma 23:11
  • Voleybolda transfer tamam15 Ağustos 2019 Perşembe 20:04
  • GURUR05 Ağustos 2019 Pazartesi 09:37
  • Sıradaki durak Arjantin30 Temmuz 2019 Salı 09:05
  • Merve şampiyon Buğra üçüncü28 Temmuz 2019 Pazar 23:37
  • Sima ameliyat oldu21 Temmuz 2019 Pazar 17:50
  • Önce plaj, sonra kar19 Temmuz 2019 Cuma 09:54
  • Kumun şampiyonları belirlendi17 Temmuz 2019 Çarşamba 14:08
  • Plaj Ligi’nde final zamanı16 Temmuz 2019 Salı 10:21
  • Sıra finallerde10 Temmuz 2019 Çarşamba 20:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.