• Lefkoşa 25 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 25 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 7 °C

Üçüncü ayak yarışları yapıldı

Üçüncü ayak yarışları yapıldı
Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen Okçuluk Salon Ligi’nin üçüncü ayağı pazar günü yapıldı.

Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içindeki Antrenman Salonu’nda yapılan yarışmalarda erkekler ve kadınlar kategorilerinde Olimpik ve Compound dallarında yarışmalar yapıldı. Okçuluk Salon Ligi üçüncü ayak sonuçları şöyle:

 

 

Olimpik Erkekler: Yusuf Duman (Şinya Okculuk Kulübü), 2. Safter Karabetca (GAÜ), 3. Onur Aktansoy (Kıbrıs Okculuk Kulübü)

Olimpik Kadınlar: 1. Gülhanım Çakal (GAÜ), 2. Elçin Özgenç (Lefkoşa ferdi), 3. Fatma Yasemin Kutluhan (Lefkoşa ferdi)

Compound: 1. Osman Tez (GAÜ), 2. Ferdi Çifçi (BÜY), 3. Cemal Sobutay (Kıbrıs Okçuluk Kulübü)

Bu haber toplam 688 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Geleneksel oyunlar başladı11 Ekim 2018 Perşembe 22:49
  • Yamaç paraşütünde büyük başarı11 Ekim 2018 Perşembe 22:45
  • Chairman's Cup şampiyonu O'Donnell10 Ekim 2018 Çarşamba 15:24
  • Oyunlar 5 dalda gerçekleştirilecek09 Ekim 2018 Salı 22:09
  • Destek ve işbirliği sözü alındı08 Ekim 2018 Pazartesi 14:54
  • Değirmencioğlu, Köprülü’yü ziyaret etti05 Ekim 2018 Cuma 23:30
  • Bankaların şampiyonu Capital05 Ekim 2018 Cuma 15:24
  • Dairelerde PGM üstünlüğü03 Ekim 2018 Çarşamba 12:21
  • Dairelerde final zamanı02 Ekim 2018 Salı 09:29
  • ÖZEV Spor Tesisleri açıldı29 Eylül 2018 Cumartesi 10:08
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK440012
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ431010
    3BAF ÜLKÜ YURDU43019
    4GENÇLİK GÜCÜ TSK42208
    5GAÜ ÇETİNKAYA TSK52218
    6CİHANGİR GSK42117
    7LEFKE TSK41306
    8GÖNYELİ SK42026
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51225
    10ESENTEPE KKSK41124
    11GİRNE HALK EVİ41033
    12TÜRK OCAĞI LİMASOL41033
    13DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK41033
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK40313
    15BİNATLI YSK41033
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK40141
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.