• Lefkoşa 24 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 24 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 14 °C

Üç takım kayıpsız

Üç takım kayıpsız
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda üçüncü hafta ilk maçları oynandı.

Merhum iş insanı ve sporsever Hasan Ramadan Cemil adına organize edilen Devlet daireleri arası halı saha futbol turnuvasında üçüncü haftanın ilk maçları oynandı.

İki grupta toplam 13 takımın mücadele ettiği turnuva Gönyeli Halı Sahası’nda devam ediyor. Her Pazartesi-Salı ve Perşembe akşamları oynanan maçlarda üçüncü hafta sonunda A Grubu’nda Polis Genel Müdürlüğü ile Gelir ve Vergi Dairesi kayıpsız yoluna devam ediyor.

B Grubu’nda ise Merkezi Cezaevi 4 maçta 4 galibiyetle zirvede kayıpsız gidiyor.

Her gruptan ilk 4 sıradaki takımın çeyrek finale yükseleceği Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda üçüncü haftanın kapanış maçları yarın oynanacak.

 

SONUÇLAR, MAÇ PROGRAMI VE PUAN DURUMLARI ŞÖYLE:

A GRUBU

Polis Gen.Md.-Devlet Hastanesi: 8-7

KIBTEK-Devlet Piyangosu: 14-4

İhtiyat San.-Gelir ve Vergi D.: 4-9

B GRUBU

Telefon Dairesi-Sayıştay Bşk.: 6-2

KKTC Meclisi-Din İşleri D.: 8-7

Tarım Bak.-Turizm Bak.: 5-4

 

19 EYLÜL PERŞEMBE

A GRUBU

Saat 19.00: Polis Gen.Md-KIBTEK

Saat 20.00: Devlet Hastanesi-İhtiyat Sandığı

Saat 21.00: Devlet Piyangosu-Gelir ve Vergi Dairesi

 

A GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                O         G         B         M         A         Y         P         AV.

1.Polis Gen.Md.         3          3          0          0          41        14        9          27

2.Gelir ve Vergi D.     3          3          0          0          25        10        9          15

3.KIB-TEK                  3          1          0          2          20        17        3          3

4.Devlet Hastanesi     3          1          0          2          15        21        3          -6

5.İhtiyat Sandığı          3          1          0          2          14        31        3          -17

6.Devlet Piyangoları   3          0          0          3          11        33        0          -22

 

 

B GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                O         G         B         M         A         Y         P         AV.

1.Merkezi Cezaevi     4          4          0          0          47        14        12        33

2.KKTC Meclisi          5          3          1          1          29        23        10        6

3.Tarım Bakanlığı       4          3          0          1          24        15        9          9

4.Telefon Dairesi        4          2          0          2          15        19        6          -4

5.Din İşleri Bşk.          4          1          0          3          27        36        3          -9

6.Turizm Bakanlığı     4          1          0          3          15        28        3          -13

7.Sayıştay Başk.        5          0          1          4          13        34        1          -21

Bu haber toplam 246 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kıbrıslı Rum sporcu Kkosti’den Antalya'da madalya!10 Ekim 2019 Perşembe 18:46
  • Numuneler analiz için Hacettepe’de09 Ekim 2019 Çarşamba 22:47
  • Dairelerin şampiyonu Polis Genel Müdürlüğü...09 Ekim 2019 Çarşamba 19:25
  • Dr. Küçük Oyunları başladı09 Ekim 2019 Çarşamba 19:03
  • Dr. Küçük Oyunları başlıyor08 Ekim 2019 Salı 15:56
  • Taşkınköy halı sahası hizmete açıldı08 Ekim 2019 Salı 15:51
  • Atıcılıkta Cumhuriyet Kupası Gönyeli’nin07 Ekim 2019 Pazartesi 15:31
  • Daireler, noktayı koyuyor07 Ekim 2019 Pazartesi 15:19
  • Kortej yürüyüşü iptal edildi07 Ekim 2019 Pazartesi 11:18
  • Altı branşta yapılacak04 Ekim 2019 Cuma 15:31
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL550015
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK540112
    3CİHANGİR GSK540112
    4YENİCAMİ AK531110
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK531110
    6GÖÇMENKÖY İYSK531110
    7HAMİTKÖY ŞHSK52218
    8MAĞUSA TÜRK GÜCÜ52127
    9GÖNYELİ SK52036
    10BAF ÜLKÜ YURDU52036
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK51225
    12MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK51134
    13DÜZKAYA KOSK51134
    14BİNATLI YSK51043
    15LEFKE TSK50232
    16ÇETİNKAYA TSK50050
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.