• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 6 °C

Salonda mücadele sürüyor

Salonda mücadele sürüyor
Ortaokullu Yıldızlar Salon Futbolu (Futsal) Şampiyonası’na dün sekiz karşılaşma oynandı

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar Salon Futbolu (Futsal) Şampiyonası’na dün kızlarda ve erkeklerde oynanan karşılaşmalarla devam edildi. Atatürk Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalar sonunda erkeklerde Atleks Sanverler Ortaokulu, TMK, Doğu Akdeniz Doğa Kojeji ve Hala Sultan İlahiyat Koleji, kızlarda Değirmenlik Lisesi, Polatpaşa Lisesi, Şehit Turgut Ortaokulu ve Girne Amerikan Koleji günü galibiyetle tamamladılar. Alınan sonuçlar şöyle:

 

YILDIZ KIZ

Değirmenlik Lisesi – Bayraktar TMK: 3-0

Polatpaşa Lisesi – Cumhuriyet Lisesi: 1-1 (3-2 Pen)

Atleks Sanverler Ortaokulu – Şehit Turgut Ortaokulu: 1-1 (3-4 Pen)

Girne Amerikan Koleji – Necat British College: 2-0

 

YILDIZ ERKEK

Atleks Sanverler Ortaokulu – Polatpaşa Lisesi: 4-1

Güzelyurt TMK – TMK: 1-3

Doğu A. Doğa Koleji – Bayraktar Ortaokulu: 4-3

Yakın Doğu Koleji – H. Sultan İ. Koleji: 1-5

Bu haber toplam 937 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.