• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 9 °C
  • Mağusa 9 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 1 °C

Salonda mücadele sürüyor

Salonda mücadele sürüyor
Ortaokullu Yıldızlar Salon Futbolu (Futsal) Şampiyonası’na dün sekiz karşılaşma oynandı

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Şubesi tarafından düzenlenen Ortaokullu Yıldızlar Salon Futbolu (Futsal) Şampiyonası’na dün kızlarda ve erkeklerde oynanan karşılaşmalarla devam edildi. Atatürk Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalar sonunda erkeklerde Atleks Sanverler Ortaokulu, TMK, Doğu Akdeniz Doğa Kojeji ve Hala Sultan İlahiyat Koleji, kızlarda Değirmenlik Lisesi, Polatpaşa Lisesi, Şehit Turgut Ortaokulu ve Girne Amerikan Koleji günü galibiyetle tamamladılar. Alınan sonuçlar şöyle:

 

YILDIZ KIZ

Değirmenlik Lisesi – Bayraktar TMK: 3-0

Polatpaşa Lisesi – Cumhuriyet Lisesi: 1-1 (3-2 Pen)

Atleks Sanverler Ortaokulu – Şehit Turgut Ortaokulu: 1-1 (3-4 Pen)

Girne Amerikan Koleji – Necat British College: 2-0

 

YILDIZ ERKEK

Atleks Sanverler Ortaokulu – Polatpaşa Lisesi: 4-1

Güzelyurt TMK – TMK: 1-3

Doğu A. Doğa Koleji – Bayraktar Ortaokulu: 4-3

Yakın Doğu Koleji – H. Sultan İ. Koleji: 1-5

Bu haber toplam 820 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversitelerde LAÜ üstünlüğü04 Ocak 2019 Cuma 17:54
  • Atatürk anısına koştular27 Aralık 2018 Perşembe 18:30
  • Anafartalar ve LTL şampiyon25 Aralık 2018 Salı 18:06
  • Vadili küçükleri tam gaz25 Aralık 2018 Salı 18:02
  • YDÜ’den çifte birincilik24 Aralık 2018 Pazartesi 17:53
  • Gelenek bozulmadı21 Aralık 2018 Cuma 22:12
  • Basketbolda GAÜ üstünlüğü14 Aralık 2018 Cuma 23:12
  • Futsalsa grup maçları tamamlandı13 Aralık 2018 Perşembe 18:27
  • “En iyi şekilde temsil ettik”17 Temmuz 2018 Salı 18:27
  • Üniversitelere ödülleri takdim edildi11 Mayıs 2018 Cuma 17:52
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ15112235
    2YENİCAMİ AK15103233
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK15100530
    4CİHANGİR GSK1583427
    5GÖNYELİ SK1582526
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL1573524
    7BAF ÜLKÜ YURDU1573524
    8ÇETİNKAYA TSK1573524
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1572623
    10LEFKE TSK1564522
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1544716
    12BİNATLI YSK1542914
    13KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1527613
    14L. GENÇLER BİRLİĞİ SK1525811
    15GİRNE HALK EVİ1522118
    16ESENTEPE KKSK1521127
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.