• Lefkoşa 9 °C
  • Girne 9 °C
  • Güzelyurt 7 °C
  • İskele 9 °C
  • Mağusa 9 °C
  • Lefke 9 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 6 °C

Raketler yaş turnuvasında sallandı

Raketler yaş turnuvasında sallandı
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Puanlı Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) Yaş Turnuvası’nın ilki tamamlandı.

Cumartesi günü LŞK 9-10-14-18 Yaş Turnuvası-1 adı ile oynanan turnuvada yaş gruplarında 9 yaş kızlarda Sahil Yerebakan, 9 yaş erkeklerde Aren Baybars, 10 yaş kızlarda Tansel Şık, 10 yaş erkeklerde Reşat Karamanlı, 14 yaş kızlarda Meril Sonakın, 14 yaş erkeklerde Derin Samioğlu, 18 yaş kızlarda Şengül Tilki ve 18 yaş erkeklerde Şevki Öksüzoğulları şampiyon oldu. Turnuvada dereceler şu şekilde oluştu:

 

9 YAŞ KIZLAR

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: ELA SÜTCÜOĞLU

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: BERSU YILMAZ

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: HAYAT ÇAKMAK

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: NEHİR ERKURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: YAĞMUR KURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: ZEHRA ÇİSE TUĞCU

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: İPAR ŞENOL

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: SELİN ÖNAL

9 Yaş Kızlar İkincisi: ÖZGÜL ŞAH

9 Yaş Kızlar Birincisi: SAHİL E. YEREBAKAN

 

9 YAŞ ERKEKLER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: HASAN SONDER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: AKAY ALİ SAĞKANAT

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ERTAN ERCANTAN

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ENVER ADA GENÇEL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: TUĞRA ŞENOL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: CEMAL KONUKLU

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: TOPRAK BERKOL

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: İBRAHİM ARABACI

9 Yaş Erkekler İkincisi: TOPRAK ALTUNTAŞ

9 Yaş Erkekler Birincisi: AREN BAYBARS

 

10 YAŞ KIZLAR

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Üçüncüsü: SEVİLAY BARUTCU

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: BEREN EMİRZADEOĞLULARI

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: YEZDA ÖKSÜZOĞULLARI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: NADİR ÇINARLILI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: EKİN KARASU

10 Yaş Kızlar İkincisi: KAYRA YÜCEER

10 Yaş Kızlar Birincisi: TANSEL ŞIK

 

10 YAŞ ERKEKLER

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: NİDAİ AKSAY

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: ROMAN MARCHUKOV

10 Yaş erkekler Çeyrek Finalisiti: EGE KURT

 

Bu haber toplam 109 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Teniste tek aday Ratip18 Ocak 2017 Çarşamba 10:50
  • Teniste ödüller verildi28 Aralık 2016 Çarşamba 16:18
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK19153148
    2GAÜ ÇETİNKAYA TSK19103633
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK19103633
    4CİHANGİR GSK1996433
    5L. GENÇLER BİRLİĞİ SK1994631
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1986530
    7LEFKE TSK1993730
    8TÜRK OCAĞI LİMASOL1992829
    9YALOVA SK1978429
    10BAF ÜLKÜ YURDU19721023
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1964922
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK19631021
    13BİNATLI YSK1955920
    14DUMLUPINAR TSK19441116
    15DEĞİRMENLİK SK19441116
    16MORMENEKŞE GB19321411
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.