• Lefkoşa 23 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 23 °C
  • İstanbul 23 °C
  • London 18 °C

Raketler yaş turnuvasında sallandı

Raketler yaş turnuvasında sallandı
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Puanlı Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) Yaş Turnuvası’nın ilki tamamlandı.

Cumartesi günü LŞK 9-10-14-18 Yaş Turnuvası-1 adı ile oynanan turnuvada yaş gruplarında 9 yaş kızlarda Sahil Yerebakan, 9 yaş erkeklerde Aren Baybars, 10 yaş kızlarda Tansel Şık, 10 yaş erkeklerde Reşat Karamanlı, 14 yaş kızlarda Meril Sonakın, 14 yaş erkeklerde Derin Samioğlu, 18 yaş kızlarda Şengül Tilki ve 18 yaş erkeklerde Şevki Öksüzoğulları şampiyon oldu. Turnuvada dereceler şu şekilde oluştu:

 

9 YAŞ KIZLAR

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: ELA SÜTCÜOĞLU

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: BERSU YILMAZ

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: HAYAT ÇAKMAK

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: NEHİR ERKURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: YAĞMUR KURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: ZEHRA ÇİSE TUĞCU

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: İPAR ŞENOL

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: SELİN ÖNAL

9 Yaş Kızlar İkincisi: ÖZGÜL ŞAH

9 Yaş Kızlar Birincisi: SAHİL E. YEREBAKAN

 

9 YAŞ ERKEKLER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: HASAN SONDER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: AKAY ALİ SAĞKANAT

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ERTAN ERCANTAN

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ENVER ADA GENÇEL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: TUĞRA ŞENOL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: CEMAL KONUKLU

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: TOPRAK BERKOL

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: İBRAHİM ARABACI

9 Yaş Erkekler İkincisi: TOPRAK ALTUNTAŞ

9 Yaş Erkekler Birincisi: AREN BAYBARS

 

10 YAŞ KIZLAR

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Üçüncüsü: SEVİLAY BARUTCU

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: BEREN EMİRZADEOĞLULARI

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: YEZDA ÖKSÜZOĞULLARI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: NADİR ÇINARLILI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: EKİN KARASU

10 Yaş Kızlar İkincisi: KAYRA YÜCEER

10 Yaş Kızlar Birincisi: TANSEL ŞIK

 

10 YAŞ ERKEKLER

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: NİDAİ AKSAY

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: ROMAN MARCHUKOV

10 Yaş erkekler Çeyrek Finalisiti: EGE KURT

 

Bu haber toplam 1182 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Şampiyonluk kenetlenerek geldi”23 Nisan 2019 Salı 13:07
  • Teniste 12 yaş takımı Ankara’da kampta17 Nisan 2019 Çarşamba 09:47
  • 14 Yaş Haftasonu Turnuvası tamamlandı16 Nisan 2019 Salı 16:35
  • Teniste şampiyon GMBTK16 Nisan 2019 Salı 09:20
  • Tenisçilerimiz güneyde esti03 Nisan 2019 Çarşamba 12:44
  • Teniste ödüller veriliyor27 Mart 2019 Çarşamba 17:53
  • Lider arayı açıyor26 Mart 2019 Salı 13:25
  • Birmingham’da final oynadı20 Mart 2019 Çarşamba 12:07
  • Teniste 10’uncu hafta pazar günü15 Mart 2019 Cuma 16:21
  • Eliz sezona finalle başladı13 Mart 2019 Çarşamba 18:14
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.