• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 13 °C

Raketler yaş turnuvasında sallandı

Raketler yaş turnuvasında sallandı
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Puanlı Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) Yaş Turnuvası’nın ilki tamamlandı.

Cumartesi günü LŞK 9-10-14-18 Yaş Turnuvası-1 adı ile oynanan turnuvada yaş gruplarında 9 yaş kızlarda Sahil Yerebakan, 9 yaş erkeklerde Aren Baybars, 10 yaş kızlarda Tansel Şık, 10 yaş erkeklerde Reşat Karamanlı, 14 yaş kızlarda Meril Sonakın, 14 yaş erkeklerde Derin Samioğlu, 18 yaş kızlarda Şengül Tilki ve 18 yaş erkeklerde Şevki Öksüzoğulları şampiyon oldu. Turnuvada dereceler şu şekilde oluştu:

 

9 YAŞ KIZLAR

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: ELA SÜTCÜOĞLU

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: BERSU YILMAZ

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: HAYAT ÇAKMAK

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: NEHİR ERKURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: YAĞMUR KURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: ZEHRA ÇİSE TUĞCU

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: İPAR ŞENOL

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: SELİN ÖNAL

9 Yaş Kızlar İkincisi: ÖZGÜL ŞAH

9 Yaş Kızlar Birincisi: SAHİL E. YEREBAKAN

 

9 YAŞ ERKEKLER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: HASAN SONDER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: AKAY ALİ SAĞKANAT

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ERTAN ERCANTAN

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ENVER ADA GENÇEL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: TUĞRA ŞENOL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: CEMAL KONUKLU

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: TOPRAK BERKOL

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: İBRAHİM ARABACI

9 Yaş Erkekler İkincisi: TOPRAK ALTUNTAŞ

9 Yaş Erkekler Birincisi: AREN BAYBARS

 

10 YAŞ KIZLAR

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Üçüncüsü: SEVİLAY BARUTCU

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: BEREN EMİRZADEOĞLULARI

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: YEZDA ÖKSÜZOĞULLARI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: NADİR ÇINARLILI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: EKİN KARASU

10 Yaş Kızlar İkincisi: KAYRA YÜCEER

10 Yaş Kızlar Birincisi: TANSEL ŞIK

 

10 YAŞ ERKEKLER

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: NİDAİ AKSAY

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: ROMAN MARCHUKOV

10 Yaş erkekler Çeyrek Finalisiti: EGE KURT

 

Bu haber toplam 175 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Eliz’den Moldova’da şampiyonluk13 Şubat 2017 Pazartesi 14:54
  • Onlar oynadı, biz seyrettik04 Şubat 2017 Cumartesi 15:22
  • Kıbrıs’ın güneyinde ‘MİLLİ BULUŞMA’18 Ocak 2017 Çarşamba 10:58
  • Teniste tek aday Ratip18 Ocak 2017 Çarşamba 10:50
  • Teniste ödüller verildi28 Aralık 2016 Çarşamba 16:18
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK24194161
    2KÜÇÜK KAYMAKLI TSK24126642
    3CİHANGİR GSK24118541
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK24125741
    5DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK24124840
    6YALOVA SK24109539
    7GAÜ ÇETİNKAYA TSK241131036
    8LEFKE TSK241031133
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL241021232
    10BAF ÜLKÜ YURDU241021232
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK24941131
    12BİNATLI YSK24851129
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ24761127
    14DEĞİRMENLİK SK24641622
    15DUMLUPINAR TSK24541519
    16MORMENEKŞE GB24431715
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.