• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 5 °C

Levent Türkiye finallerinde

Levent Türkiye finallerinde
Fatoş Abla Koleji’ni mağlup eden Levent Koleji, Türkiye finallerine kalma başarısı gösterdi.

Isparta’da düzenlenen Türkiye Gençler Baskebol Yarı Final Bölge Şampiyonası müsabakalarında mücadele eden takımlarımızdan Levent Koleji, Türkiye finallerine kalma başarısı gösterdi.

Yer aldığı grubu lider tamamlayarak A Grubu ikincisi Fatoş Abla Koleji ile Türkiye finallerine kalma maçına çıktı. Rakibini 66-48’lik skorla mağlup eden Levent Koleji, Türkiye 8’li finallerine kalma başarısı gösterdi. Türkiye finalleri ay sonunda Samsun’da yapılacak.

Bu haber toplam 952 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler parkede terliyor17 Aralık 2019 Salı 10:20
  • DAÜ’den çifte birincilik17 Aralık 2019 Salı 10:19
  • Üniversitelerin futbolda mücadelesi başladı05 Aralık 2019 Perşembe 19:32
  • Küçükler ilk sayıları attı25 Kasım 2019 Pazartesi 18:25
  • Küçükler Final’in spor etkinliğinde kaynaştı20 Eylül 2019 Cuma 17:49
  • Tatar, Kınacı ve Taner’i kabul etti11 Eylül 2019 Çarşamba 18:26
  • YDÜ’den bir sezonda 73 şampiyonluk13 Ağustos 2019 Salı 17:28
  • YDÜ Karadağ’da yarışıyor25 Temmuz 2019 Perşembe 09:25
  • GAÜ İtalya’da beşinci18 Temmuz 2019 Perşembe 20:37
  • Üniversiteler Avrupa sahnesinde17 Temmuz 2019 Çarşamba 09:13
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ16122238
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK16111434
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1695232
    4CİHANGİR GSK16101531
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1692529
    6YENİCAMİ AK1683527
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1682626
    8BAF ÜLKÜ YURDU1673624
    9LEFKE TSK1664622
    10GÖÇMENKÖY İYSK1664622
    11HAMİTKÖY ŞHSK1652917
    12BİNATLI YSK1643915
    13ÇETİNKAYA TSK1643915
    14DÜZKAYA KOSK16321111
    15GENÇLİK GÜCÜ TSK16241010
    16GÖNYELİ SK16311210
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.