• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 18 °C

Kupada eşleşmeler belli oldu

Kupada eşleşmeler belli oldu
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) tarafından organize edilen Federasyon Kupası’nda ilk eşleşmeler belirlendi.

20 Mart Pazartesi akşamı başlayacak olan Federasyon Kupası’nda Süper Lig ve Birinci Ligin toplam 16 takımı mücadele edecek.

Tek elemeli ve her tur kura ile belirlenecek olan Federasyon Kupasında yarı finale kalacak olan takımlar, 1 Nisan 2017 Cumartesi Bedesten’de önce yarı final ardından finali oynayacaklar.

İlk tur eşleşmeleri ve program şöyle:

20 Mart Pazartesi

Ukü-Hisarköy Kültür Sanat ve Spor Derneği

Taşkınköy S.K.-Minareliköy S.K

Gönyeli Av.At-Yenicami

Vadili Darts Derneği-Düzova

GDB-DİGEM

Beyarmudu Belediyesi-Dağyolu

 

21 Mart Salı

Mesarya Darts Birliği-Lefkoşa Spor Birliği

LEGEND-Deniz Plaza

Bu haber toplam 1074 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güzelyurt’ta başarılılar taçlandırıldı08 Temmuz 2019 Pazartesi 16:31
  • “Hükümetin durumu elimizi kolumuzu bağlıyor”28 Haziran 2019 Cuma 13:50
  • Darts Federasyonu’ndan anlamlı etkinlik24 Haziran 2019 Pazartesi 20:11
  • Yaz Ligi’nde farklı galibiyetler19 Haziran 2019 Çarşamba 10:16
  • Yaz Ligi’nde çekişme sürüyor28 Mayıs 2019 Salı 19:05
  • Üçüncü hafta geride kaldı21 Mayıs 2019 Salı 14:54
  • Yaz Ligi’nde heyecan sürüyor14 Mayıs 2019 Salı 15:45
  • Dartsta çiftler turnuvası başladı09 Mayıs 2019 Perşembe 18:37
  • Dartsta Yaz Ligi başladı07 Mayıs 2019 Salı 20:57
  • Beşlilerde Yayla üstünlüğü07 Mayıs 2019 Salı 20:54
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.