• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 18 °C

İçim Fit Cup’ta final heyecanı

İçim Fit Cup’ta final heyecanı
Lefkoşa Şehir Kulübünde düzenlenen İÇİM FİT CUP ’ta final heyecanı yaşanıyor.

Büyükler kategorilerindeki final karşılaşmaları ile tamamlanacak olan turnuvada, Büyük Kadınlar finalinde Oksana Piddubna, Azra Seray Yalkıç’ı iki sette yenerek şampiyon olurken, Büyük Erkekler yarı finalinde eski şampiyon Remzi Hıdıroğlu çok iyi mücadele ederek geçen yılın 1 numarası Mustafa Mehmet Zorba'nın sakatlanmasıyla adını finale yazdırdı. İÇİM FİT CUP 12-16 yaş gruplarında oynanan final karşılaşmaları ve alınan sonuçlar şu şekilde;

 

12 Yaş Kızlar Finali:

Özgül Şah - Selin Önal: 6/7 6/7

 

12 Yaş Erkekler Finali:

Enver Ada Gençel - Bekir Devran Esendağlı: 4/6 5/7

 

16 Yaş Kızlar Finali:

Azra Seray Yalkıç - Elçin Özbilen: 6/3 6/0

 

16 Yaş Erkekler Finali:

Göktuğ Yusuf Gökbayrak - Turgay Vural Hıdıroğlu: 3/6 3/6

Bu haber toplam 481 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Teniste lig devam ediyor09 Mart 2020 Pazartesi 21:27
  • Teniste konuk ekipler galip03 Mart 2020 Salı 12:08
  • GAÜ ve DAÜ Türkiye’de yarışıyor03 Mart 2020 Salı 12:00
  • “Bu ülkede sporda vizyon yok, popülizm var”27 Şubat 2020 Perşembe 17:35
  • Tunus’ta çeyrek final oynadı17 Şubat 2020 Pazartesi 14:02
  • İçim Fit Cup’ta final heyecanı11 Şubat 2020 Salı 23:08
  • Teniste İçim Fit CUP devam ediyor01 Şubat 2020 Cumartesi 20:51
  • Teniste ertelenen maçlar oynanıyor24 Ocak 2020 Cuma 21:17
  • Teniste lig mücadelesi sürüyor01 Ocak 2020 Çarşamba 17:45
  • “Hak ettiğimiz değer bu değil”01 Ocak 2020 Çarşamba 17:42
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.