• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 15 °C

Hasan Ruso’da kendilerini denediler

Hasan Ruso’da kendilerini denediler
Hasan Ruso Atletizm Yarışları’nda ortaokul ve liselerin müsabakaları sona erdi

Atletizm Federasyonu tarafından organize edilen, Milli Eğitim Bakanlığı’nın destek verdiği 9’uncu Hasan Ruso Atletizm Yarışları’nda ortaokullar ve liselerin yarışları tamamlandı. Önümüzdeki ay düzenlenecek olan okullar arası yarışlara hazırlık niteliği taşıyan yarışlar sonunda genç kızlarda Namık Kemal Lisesi, genç erkeklede Yakın Doğu Koleji, yıldız Girne Amerikan Koleji ve yıldız erkeklerde Yakın Doğu Koleji birinci olma başarısı gösterdi. İki gün süren yarışlar sonunda takımsal sıralamalar şu şekilde oluştu:

 

Genç Kız

1. Namık Kemal Lisesi (395 Puan)

2. Girne Amerikan Koleji (209 Puan)

3. Yakın Doğu Koleji (166 Puan)

 

Genç Erkek

1. Yakın Doğu Koleji (492 Puan)

2. Lapta Yavuzlar Lisesi (468 Puan)

3. Atatürk Meslek Lisesi (320 Puan)

 

Yıldız Kız

1. Girne Amerikan Koleji (370 Puan)

2. Şht. Turgut Ortaokulu (366 Puan)

3. Canbulat Özgürlük Ortaokulu (323 Puan)

 

Yıldız Erkek

1. Yakın Doğu Koleji (315 Puan)

2. Lapta Yavuzlar Lisesi Orta Bölümü (228 Puan)

3. Şht. Turgut Ortaokulu (218 Puan)

 

Fotoğraf: Hüseyin Özbarışcı

Bu haber toplam 913 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.