• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 8 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Süper Lig, Birinci Lig ve BTM 1. Ligi'nde haftanın programı belli oldu.

21 Şubat Cuma

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Gençlik Gücü – Doğan TB

Evren Karademir

 

22 Şubat Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Yenicami

Turgay Misk

 

Cihangir Stadı

Cihangir – Gönyeli

Mehmet Sezener

 

Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Hamitköy

Ali Özer

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – K. Kaymaklı

Osman Özpaşa

 

K-Pet Birinci Lig

22 Şubat Cumartesi

Bostancı Bağcıl Stadı

B. Bağcıl – Lapta

Mustafa Öztugay

 

Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy – Yalova

İsfendiyar Açıksöz

 

Üç Şehitler Stadı

Görneç  - Mormenekşe

Hüseyin Özkan

 

Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka – Dörtyol

Serkan Durmaz

 

BTM 1. Ligi Beyaz Grup

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Yılmazköy

Hakan Muhtaroğlu

 

Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dikmengücü – Ortaköy

İsmail Ercan

 

Zümrütköy Stadı

Zümrütköy – Denizli

Ahmet Özkurtuluş

 

Orhan Dural Stadı

Karaoğlanoğlu – Tatlısu

Tufan Çerçioğlu

 

23 Şubat Pazar

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Çetinkaya – Baf ÜY

Kerem Eran

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - Merit A. Yeşilova

Fehim Dayı

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Lefke

Serhan Şimşek

 

K-Pet Birinci Lig

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Girne Halk Evi

Utku Hamamcıoğlu

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Maraş

Zekai Töre

 

Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale – Mesarya

Hakan Ünal

 

BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

Eray Vudalı Stadı

Yarköy – Dipkarpaz

Hüseyin Eyyüpler

 

Dörtyol Stadı

İncirli – Mehmetçik

Ömer Doğru

 

Eray Vudalı Stadı

1461 İskele Trabzonspor – Serdarlı

Emre Öztaşlı

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – Yeniboğaziçi

Ferhat Tuna

 

Geçitkale Stadı

Geçitkale – Türkmenköy

Şakir Azizoğlu

 

Not: Gençlik Gücü – Doğan Türk Birliği maçı 18.00’de diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları saat 14.00’te oynanacak. BTM 1. Ligi’nde ise Kırmızı Grup’taki Dipkarpaz – Yarköy ile İncirli - Mehmetçik maçları 14.00’te, diğer tüm karşılaşmalar 11.00’de başlayacak.

Bu haber toplam 754 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • "Konunun takipçisi olacağız"28 Mart 2020 Cumartesi 19:52
  • KARARLARA DESTEK, EKONOMİYE VURGU28 Mart 2020 Cumartesi 10:35
  • YAK U15: Evde kal, sporla kal27 Mart 2020 Cuma 15:48
  • Takımlarının vazgeçilmezi oldular27 Mart 2020 Cuma 12:41
  • Süper Lig’in yerli golcüleri27 Mart 2020 Cuma 12:20
  • “Bu süreçte çok dikkatli olmalıyız”26 Mart 2020 Perşembe 12:03
  • “Federasyon doğru karar aldı”26 Mart 2020 Perşembe 11:48
  • Futbol süresiz askıya alındı25 Mart 2020 Çarşamba 13:36
  • CONIFA Dünya Kupası’na salgın engeli25 Mart 2020 Çarşamba 11:25
  • Nurel: “Endişeliyiz”25 Mart 2020 Çarşamba 11:21
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.