• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 23 °C

Ferdilerde Behlül fırtınası

Ferdilerde Behlül fırtınası
Kulüplerarası Ferdi Darts Turnuvası’na dördüncü ayak maçlarıyla devam edildi

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüplerarası Ferdi Darts Turnuvası’na dün akşam oynanan dördüncü ayak müsabakaları ile devam edildi.

Yenicami Spor Kulübü’nde oynanan maçlarda birinciliği, üçüncü ayakta olduğu gibi Dağyolu sporcusu Mustafa Behlül elde etti.  Finalde Deniz Plaza’dan Cemal Gingi’yi yenen Mustafa Behlül genel klasmanda puanını 61’e yükselterek liderliğini sürdürdü. Dördüncü ayak maçlarında Erkan Canbolat (Dikmen Gençlik Merkezi) üçüncülüğü, Hakan Boral (Lefkoşa Gençlik ve Spor Derneği) dördüncülüğü kazandı.  Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara ödüllerini Darts Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Avşın Kanatlı verdi.

darts.jpg

Bu haber toplam 729 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu29 Mart 2019 Cuma 15:45
  • Çoban ve Avcı hedefe attı28 Mart 2019 Perşembe 10:25
  • Şampiyon Lefkoşa Spor Birliği27 Mart 2019 Çarşamba 09:13
  • Son sekiz belirlendi26 Mart 2019 Salı 13:18
  • Benekli/Tüner Turnuvası Orakçıoğlu’nun25 Mart 2019 Pazartesi 14:53
  • Gözler son 16’da23 Mart 2019 Cumartesi 20:34
  • Özeren zirveye demirledi22 Mart 2019 Cuma 11:01
  • Üçüncü ayak Çoban ve Tok’un21 Mart 2019 Perşembe 11:21
  • LSB ve Gönyeli tur atladı19 Mart 2019 Salı 08:56
  • Taner Akcan darts turnuvası ile anıldı16 Mart 2019 Cumartesi 18:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ26203362
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK26154749
    5ÇETİNKAYA TSK26136745
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL261241040
    7LEFKE TSK261241040
    8CİHANGİR GSK271161039
    9GÖNYELİ SK261131236
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK26951232
    11BAF ÜLKÜ YURDU26961130
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK26731624
    14ESENTEPE KKSK26711822
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK26381517
    16GİRNE HALK EVİ26332012
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.