• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 9 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 7 °C

Ertelenen maçların programı

Ertelenen maçların programı
KTFF, 21 Ocak'ta oynanacak erteleme maçlarının programını açıkladı

Saat 14.30’da başlayacak karşılaşmaların programı ve karşılaşmalarda görev yapacak olan hakemler şöyle:

 

 

 

 

 

K-PET SÜPER LİG

Fikri Karayel Stadı

Yalova - Türk Ocağı

Mehmet Sezener

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – G.Gücü

Hakan Muhtaroğlu

 

K-PET 1. LİG KIRMIZI GRUP

Dipkarpaz Sahası

Dipkarpaz – Y.Boğaziçi

Ömer Doğru

 

Mehmetçik Stadı

Mehmetçik - Merit A. Yeşilova

Evren Karademir

 

K-PET 1.LİG BEYAZ GRUP

Serdarlı 14 Ağustos Sahası

Serdarlı – Esentepe

Hasan Eriş

 

Aydınköy Sahası

Doğancı – Denizli

Hüseyin Özkan

Bu haber toplam 1146 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Futbolda haftanın programı19 Kasım 2019 Salı 20:06
  • Göçmenköy’de Yürekli dönemi bitti19 Kasım 2019 Salı 20:00
  • SÜPER LİG 10. HAFTA MAÇ ÖZETLERİ19 Kasım 2019 Salı 14:58
  • Mesarya kan kaybediyor19 Kasım 2019 Salı 11:18
  • Mishali gollerine devam ediyor19 Kasım 2019 Salı 11:05
  • C Lisans Kursu devam ediyor18 Kasım 2019 Pazartesi 19:02
  • “Ayak oyunlarıyla bizi alt etmelerine müsaade etmeyeceğiz”18 Kasım 2019 Pazartesi 18:52
  • “Sadece bir maç kazandık. Sevindik ama yetmez”18 Kasım 2019 Pazartesi 18:50
  • Ozanköy’de deprem!18 Kasım 2019 Pazartesi 18:33
  • Hascan son anlarda yıktı: 1-117 Kasım 2019 Pazar 22:19
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK1072123
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1071222
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1064022
    4CİHANGİR GSK1070321
    5BAF ÜLKÜ YURDU1061319
    6KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1052317
    7DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1051416
    8GÖÇMENKÖY İYSK1043315
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1042414
    10LEFKE TSK1042412
    11HAMİTKÖY ŞHSK1032511
    12GÖNYELİ SK1031610
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK102268
    14BİNATLI YSK102177
    15DÜZKAYA KOSK102177
    16ÇETİNKAYA TSK101093
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.