• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 23 °C
  • London 23 °C

Dartsta Kupa heyecanı başladı

Dartsta Kupa heyecanı başladı
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) tarafından düzenlenen “Federasyon Kupası” başladı.

UKÜ, Minareliköy, Gönyeli Avcılık Atıcılık, Vadili Darts Derneği, Güzelyurt Darts Birliği, Dağyolu, Lefkoşa Spor Birliği ve Deniz Plaza ilk turu geçen takımlar oldu

16 takımın mücadele ettiği Darts Federasyon Kupası’nda ilk tur, önceki akşam oynanan maçlarla tamamlandı.

İlk tur maçları sonunda Uluslararası KKıbrıs Üniversitesi (ÜKÜ), Minareliköy, Gönyeli Av.At., Vadili Darts Derneği, Güzelyurt Darts Birliği (GDB), Dağyolu, Lefkoşa Spor Birliği ve Deniz Plaza ilk turu geçen takımlar oldu.

Final 1 Nisan’da

Tek maç eleme sistemi ile yapılan ve her tur kura ile belirlenecek olan Federasyon Kupası’nda, ilk turu geçen sekiz takım kura çekilişinden sonra eşleşecek. Çeyrek final, 27 Mart Pazartesi akşamı oynanacak.

Yarı finale kalacak takımlar, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü Bedesten’de önce yarı final, ardından finali oynayacak.

 

KKDF Federasyon Kupası ilk tur sonuçları

UKÜ-Hisarköy Kültür Sanat ve Spor Derneği: 14-2 (UKÜ tur atladı)

Taşkınköy-Minareliköy:2-14 (Minareliköy tur atladı)

Gönyeli Av.At-Yenicami: 10-6 (Gönyeli Av.At. tur atladı)

Vadili Darts Derneği-Düzova: 11-5 (Vadili  Darts Derneği tur atladı)

GDB-DİGEM: 9-7 (GDB tur atladı)

Beyarmudu Belediyesi-Dağyolu:3-13 (Dağyolu tur atladı)

Mesarya Darts Birliği-Lefkoşa Spor Birliği: 7-9 (Lefkoşa Spor Birliği tur atladı)

LEGEND-Deniz Plaza: 6-10 (Deniz Plaza tur atladı)

Bu haber toplam 1057 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Darts kupa ile başladı18 Haziran 2020 Perşembe 16:07
  • Darts bıraktığı yerden devam02 Haziran 2020 Salı 10:52
  • “Etkinliklerimizin %50’si tamamlanmıştı”08 Mayıs 2020 Cuma 19:00
  • Kupada ilk tur kuraları çekildi12 Mart 2020 Perşembe 19:13
  • Yıldırıcı-Şentürk Turnuvası Kurdaş’ın09 Mart 2020 Pazartesi 18:49
  • Dartsta sıra kupada06 Mart 2020 Cuma 09:20
  • Birincilik Caner Bozbeyli’nin03 Mart 2020 Salı 11:49
  • Şampiyonluk Gönyeli’nin02 Mart 2020 Pazartesi 14:01
  • Docherty ve Köse şampiyon28 Şubat 2020 Cuma 12:23
  • Minareliköy namağlup şampiyon25 Şubat 2020 Salı 14:54
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.