• Lefkoşa 29 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 28 °C
  • İskele 31 °C
  • Mağusa 31 °C
  • Lefke 29 °C
  • İstanbul 24 °C
  • London 15 °C

Arslan Turnuvası YDÜ’nün

Arslan Turnuvası YDÜ’nün
Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2017 Yıldızlar Güreş Ligi”nin üçüncü ayağı “Nihat Arslan Yıldızlar Güreş Müsabakaları” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2017 Yıldızlar Güreş Ligi”nin üçüncü ayağı “Nihat Arslan Yıldızlar Güreş Müsabakaları” geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonunda 32 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) birinciliği elde etti.

Mertdoğan Soyalan, Kemal Bayraktar, Cengiz Öktem, Ercan Köse ve Serkan Köse’nin hakemlinde yapılan müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde YDÜ birincilik kupasını Nihat Arslan’ın kızı Servet Dinççetin’in elinden aldı.

Bu haber toplam 929 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Büyükler mindere çıkıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 16:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü29 Nisan 2019 Pazartesi 11:03
  • Yıldızlar mindere çıkıyor25 Nisan 2019 Perşembe 18:22
  • Çerkez müsabakalarında YDÜ üstünlüğü24 Nisan 2019 Çarşamba 18:29
  • Yıldızlar Çerkez anısına güreşecek19 Nisan 2019 Cuma 16:15
  • Güreşseverler Derneği'nde genel kurul yapıldı16 Nisan 2019 Salı 16:33
  • Kanol müsabakaları YDÜ’nün08 Nisan 2019 Pazartesi 09:14
  • Ali Kani Kanol müsabakaları yarın05 Nisan 2019 Cuma 12:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü19 Mart 2019 Salı 08:55
  • Yıldızlar Arslan için güreşecek14 Mart 2019 Perşembe 09:32
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.