• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 10 °C

YDÜ uzatmalarda kaybetti

YDÜ uzatmalarda kaybetti
Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin yedinci haftasında BOTAŞ Spor Kulübü’ne sahasında uzatmada 89- 86 yenilerek ligdeki üçüncü mağlubiyetini aldı

İstanbul, Caferağa Spor Salonu’nda oynan ve çekişmeli geçen maçta, YDÜ periyotları sayı farkıyla üstün kazandığı maçın uzatmasında rakibine yenildi.

YDÜ’de, Quanitra Hollingsworth 24 sayı, 11 ribaund, 1 asist, Courtney Vandersloot 21 sayı, 2 ribaund, 8 asist, Essence Carson 15 sayı, 7 ribaund, Angelica Robinson 9 sayı, 14 ribaunt, 2 asist, Elin Eldebrink 9 sayı, 1 ribaunt, 2 asist, Olcay Çakır 2sayı, 1 ribaunt, 6 asist ile oynadı.

BOTAŞ Spor Kulübü’nde, Odyssey Simms 33 sayı, 2 ribaund, 8 asist, Tilbe Şenyürek 26 sayı, 9 ribaund, 1 asist, Natasha Lacy 10 sayı, 12 ribaund, 13 asist, Petra Kulichova 9 sayı, 5 ribaunt, Elif Emirtekin 6 sayı, 2 ribaunt, 1 asist ile takımın öne çıkan isimleri oldu.

Bu haber toplam 809 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Koop zirve takibini sürdürdü: 50-7322 Mart 2019 Cuma 22:20
  • LAÜ evinde coştu: 82-4120 Mart 2019 Çarşamba 10:44
  • Liderden 10’da 10: 40-7618 Mart 2019 Pazartesi 22:47
  • Lidere yan bakılmıyor: 67-8315 Mart 2019 Cuma 09:23
  • GAÜ sonradan açıldı13 Mart 2019 Çarşamba 23:03
  • Potada 10. hafta12 Mart 2019 Salı 10:04
  • Lider fire vermedi: 67-4508 Mart 2019 Cuma 22:41
  • Koop çok rahat: 47-6608 Mart 2019 Cuma 22:38
  • GAÜ devreye galibiyetle başladı: 75-5201 Mart 2019 Cuma 23:31
  • LAÜ çok farklı: 71-3427 Şubat 2019 Çarşamba 22:58
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.