• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 19 °C
  • London 10 °C

Yarı finalistler belirleniyor

Yarı finalistler belirleniyor
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final turu rövanş maçları, bugün yapılacak tek müsabakayla başlayacak.

İlk maçı 0-0 beraberlikle tamamlanan eşleşmede Spor Toto 1. Lig temsilcisi Ümraniyespor, Spor Toto Süper Lig takımı Trabzonspor'la İstanbul'da karşılaşacak.

Kupada 27 Şubat Çarşamba günü, ilk maçı 2-0 kazanan Galatasaray, Spor Toto 1. Lig takımı Hatayspor'a, ilk müsabakayı 1-0 galip tamamlayan Evkur Yeni Malatyaspor ise Göztepe'ye konuk olacak.

Çeyrek finalin son maçında ilk karşılaşmayı 3-1 kazanan Akhisarspor, İstanbul'da Kasımpaşa ile yarı finale çıkmak için mücadele edecek.

Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final rövanş maçlarının programı şöyle:

 

Bugün                

19.00 Ümraniyespor-Trabzonspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

 

Yarın

13.00 Hatayspor-Galatasaray (Antakya Atatürk)

19.00 Göztepe-Evkur Yeni Malatyaspor (Bornova)

 

Perşembe

19.00 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

Bu haber toplam 561 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • 'Süper' Galatasaray07 Ağustos 2019 Çarşamba 23:33
  • Dinopeter Adana'da parlıyor24 Temmuz 2019 Çarşamba 09:15
  • Yenicami’de testler başladı08 Temmuz 2019 Pazartesi 22:28
  • TFF'de Nihat Özdemir dönemi01 Haziran 2019 Cumartesi 15:54
  • Sakallı gururlandırdı31 Mayıs 2019 Cuma 09:04
  • Sivri’den ‘Süper’ son29 Mayıs 2019 Çarşamba 21:31
  • Hamit Sakallı’ya ‘milli’ davet28 Mayıs 2019 Salı 17:20
  • Sivri attı şampiyonluk geldi24 Mayıs 2019 Cuma 17:52
  • Yeni takımı belli oldu24 Mayıs 2019 Cuma 15:55
  • Yeni sezon 16 Ağustos’ta başlayacak03 Mayıs 2019 Cuma 14:29
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.