• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 20 °C
  • London 18 °C

Voleybol Mesarya Finalistleri belli oldu

Voleybol Mesarya Finalistleri belli oldu
İlkokullar arasında oynanan ve geçtiğimiz Aralık ayında başlayan ilkokullar arası voleybol kız müsabakaları sonucunda 2’nci tura yükselen takımlar geçtiğimiz günlerde yapılan son maçlarla belirlendi.

İlkokullar arasında oynanan ve geçtiğimiz Aralık ayında başlayan ilkokullar arası voleybol kız müsabakaları sonucunda 2’nci tura yükselen takımlar geçtiğimiz günlerde yapılan son maçlarla belirlendi. Buna göre puan sıralamasına göre ilk 4'e giren Gönendere Şht. Salih Terzi İlkokulu, Çayönü - İncirli İlkokulu, Dörtyol İlkokulu ve Geçitkale İlkokulu bir sonraki tura yükselme şansını elde etti.

1. Gönendere Salih Terzi İlkokulu


 2. Çayönü İlkokulu

 3. Dörtyol İlkokulu


 4. Geçitkale İlkokulu

 5. İnönü İlkokulu


 6. Türkmenköy İlkokulu

 7. Vadili İlkokulu

Bir sonraki turun karşılaşmaları ise ilerleyen günlerde başlayacak. Bu maçlarda karşılaşacak takımlar şu şekilde;

Alasya İlkokulu (bay)

Yeni Erenköy İlkokulu - Geçitkale İlkokulu

Polatpaşa İlkokulu - Çayönü İlkokulu

Gazi İlkokulu - Dörtyol İlkokulu

Ziyamet İlkokulu - Gönendere Salih Terzi İlkokulu

Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu - Şht. Osman Ahmet İlkokulu

Bu haber toplam 787 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • Anafartalar finallerin kapısından döndü03 Mayıs 2019 Cuma 16:23
  • Küçükler şampiyonluk için yarışıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 21:27
  • Kortta YDK ve TMK üstünlüğü30 Nisan 2019 Salı 17:40
  • Anafartalar Lisesi Türkiye’ye gitti29 Nisan 2019 Pazartesi 11:13
  • ŞTO ve YDK şampiyon26 Nisan 2019 Cuma 18:31
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.