• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 6 °C

Voleybol Mesarya Finalistleri belli oldu

Voleybol Mesarya Finalistleri belli oldu
İlkokullar arasında oynanan ve geçtiğimiz Aralık ayında başlayan ilkokullar arası voleybol kız müsabakaları sonucunda 2’nci tura yükselen takımlar geçtiğimiz günlerde yapılan son maçlarla belirlendi.

İlkokullar arasında oynanan ve geçtiğimiz Aralık ayında başlayan ilkokullar arası voleybol kız müsabakaları sonucunda 2’nci tura yükselen takımlar geçtiğimiz günlerde yapılan son maçlarla belirlendi. Buna göre puan sıralamasına göre ilk 4'e giren Gönendere Şht. Salih Terzi İlkokulu, Çayönü - İncirli İlkokulu, Dörtyol İlkokulu ve Geçitkale İlkokulu bir sonraki tura yükselme şansını elde etti.

1. Gönendere Salih Terzi İlkokulu


 2. Çayönü İlkokulu

 3. Dörtyol İlkokulu


 4. Geçitkale İlkokulu

 5. İnönü İlkokulu


 6. Türkmenköy İlkokulu

 7. Vadili İlkokulu

Bir sonraki turun karşılaşmaları ise ilerleyen günlerde başlayacak. Bu maçlarda karşılaşacak takımlar şu şekilde;

Alasya İlkokulu (bay)

Yeni Erenköy İlkokulu - Geçitkale İlkokulu

Polatpaşa İlkokulu - Çayönü İlkokulu

Gazi İlkokulu - Dörtyol İlkokulu

Ziyamet İlkokulu - Gönendere Salih Terzi İlkokulu

Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu - Şht. Osman Ahmet İlkokulu

Bu haber toplam 833 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üniversiteler Avrupa arenasına çıkıyor14 Temmuz 2019 Pazar 18:18
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.