• Lefkoşa 15 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 14 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 15 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 10 °C

Türk ekiplerin muhtemel rakipleri

Türk ekiplerin muhtemel rakipleri
Beşiktaş ve Medipol Başakşehir’in UEFA Avrupa Ligi’ndeki muhtemel rakipleri belli oldu.

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi’nde 3. Ön Eleme Turu’nda Avusturya ekibi LASK ile karşılaşırken; Başakşehir ise İngiliz ekibi Burnley ile mücadele verecek.

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda LASK Linz'i geçmesi durumunda play-off'ta Nordsjaelland (Danimarka) - Partizan (Sırbistan) eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Medipol Başakşehir ise UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Burnley'i geçmesi halinde play-off'ta Olimpiakos (Yunanistan) - Luzern (İsviçre) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak. Avrupa Ligi play-off turu ilk karşılaşmaları 23, rövanşları ise 30 Ağustos'ta yapılacak. Çekiliş sonucu oluşan eşleşmeler şöyle:

 

Şampiyonlar rotası:

Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)

Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs) / Astana (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)

Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya)

Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK (Yunanistan)

Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE (Belarus)

Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka)

Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)

 

Ana rota:

Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya)

Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi Tel Aviv (İsrail)

Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa)

Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya)

Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)

Apollon (Kıbrıs)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre)

Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg)

Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)

Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç)

Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaka (Kıbrıs)

Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)

Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere)

Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya)

Bu haber toplam 1352 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • APOEL maçına yeni hakem26 Kasım 2019 Salı 12:03
  • APOEL'e Türk hakem!25 Kasım 2019 Pazartesi 14:58
  • Mourinho’nun yeni adresi Tottenham20 Kasım 2019 Çarşamba 12:12
  • Devler Ligi’nde dördüncü randevu04 Kasım 2019 Pazartesi 11:31
  • Sergio Ramos'a 1 milyon Euro ceza!24 Ekim 2019 Perşembe 19:47
  • Devler Ligi'nde üçüncü perde kapandı24 Ekim 2019 Perşembe 15:10
  • El Clasico’ya ‘Protesto’ engeli18 Ekim 2019 Cuma 17:25
  • Altın Ayakkabı 6. kez Messi’nin16 Ekim 2019 Çarşamba 18:33
  • Rusya vizeyi Kıbrıs’ta aldı14 Ekim 2019 Pazartesi 09:48
  • Avrupa Ligi’nde ikinci hafta tamamlandı04 Ekim 2019 Cuma 15:20
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ16122238
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK16111434
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1695232
    4CİHANGİR GSK16101531
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1692529
    6YENİCAMİ AK1683527
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1682626
    8BAF ÜLKÜ YURDU1673624
    9LEFKE TSK1664622
    10GÖÇMENKÖY İYSK1664622
    11HAMİTKÖY ŞHSK1652917
    12BİNATLI YSK1643915
    13ÇETİNKAYA TSK1643915
    14DÜZKAYA KOSK16321111
    15GENÇLİK GÜCÜ TSK16241010
    16GÖNYELİ SK16311210
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.