• Lefkoşa 35 °C
  • Girne 35 °C
  • Güzelyurt 34 °C
  • İskele 36 °C
  • Mağusa 36 °C
  • Lefke 35 °C
  • İstanbul 28 °C
  • London 20 °C

Türk ekiplerin muhtemel rakipleri

Türk ekiplerin muhtemel rakipleri
Beşiktaş ve Medipol Başakşehir’in UEFA Avrupa Ligi’ndeki muhtemel rakipleri belli oldu.

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi’nde 3. Ön Eleme Turu’nda Avusturya ekibi LASK ile karşılaşırken; Başakşehir ise İngiliz ekibi Burnley ile mücadele verecek.

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda LASK Linz'i geçmesi durumunda play-off'ta Nordsjaelland (Danimarka) - Partizan (Sırbistan) eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Medipol Başakşehir ise UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Burnley'i geçmesi halinde play-off'ta Olimpiakos (Yunanistan) - Luzern (İsviçre) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak. Avrupa Ligi play-off turu ilk karşılaşmaları 23, rövanşları ise 30 Ağustos'ta yapılacak. Çekiliş sonucu oluşan eşleşmeler şöyle:

 

Şampiyonlar rotası:

Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)

Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs) / Astana (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)

Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya)

Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK (Yunanistan)

Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE (Belarus)

Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka)

Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)

 

Ana rota:

Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya)

Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi Tel Aviv (İsrail)

Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa)

Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya)

Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)

Apollon (Kıbrıs)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre)

Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg)

Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)

Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç)

Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaka (Kıbrıs)

Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)

Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere)

Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya)

Bu haber toplam 1478 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ronaldo’dan bir rekor daha05 Temmuz 2020 Pazar 12:50
  • "Doğru zamana kadar bekleyin"29 Haziran 2020 Pazartesi 16:56
  • Cengiz Ünder için 30 milyon Euro27 Haziran 2020 Cumartesi 15:56
  • 30 YIL SONRA GELEN ŞAMPİYONLUK!26 Haziran 2020 Cuma 00:12
  • EuroLeague'de yeni sezon takvimi açıklandı24 Haziran 2020 Çarşamba 15:01
  • 2020 Lizbon, 2021 İstanbul…17 Haziran 2020 Çarşamba 16:41
  • Avrupa kupaları için kritik zirve15 Haziran 2020 Pazartesi 16:56
  • Premier Lig'de coronavirüs vakası!14 Haziran 2020 Pazar 12:38
  • La Liga'da heyecan başlıyor10 Haziran 2020 Çarşamba 19:04
  • “Ronaldo Juventus’tan ayrılabilir”10 Haziran 2020 Çarşamba 16:53
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.