• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 19 °C
  • London 10 °C

Süper Lig’de 24. hafta başlıyor

Süper Lig’de 24. hafta başlıyor
Spor Toto Süper Lig'de 24. hafta yarın yapılacak tek maçla başlayacak.

Antalya Stadı'nda saat 19.30'da oynanacak müsabakada Antalyaspor ile MKE Ankaragücü karşı karşıya gelecek.

Süper Lig'in 24. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

 

Yarın

19.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü (Antalya)

 

2 Mart Cumartesi

15.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

15.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker)

 

3 Mart Pazar

12.30 Atiker Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)

15.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir (Yeni Malatya)

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray (Erzurum Kazım Karabekir)

 

4 Mart Pazartesi

19.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor (Spor Toto Akhisar)

Bu haber toplam 635 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • 'Süper' Galatasaray07 Ağustos 2019 Çarşamba 23:33
  • Dinopeter Adana'da parlıyor24 Temmuz 2019 Çarşamba 09:15
  • Yenicami’de testler başladı08 Temmuz 2019 Pazartesi 22:28
  • TFF'de Nihat Özdemir dönemi01 Haziran 2019 Cumartesi 15:54
  • Sakallı gururlandırdı31 Mayıs 2019 Cuma 09:04
  • Sivri’den ‘Süper’ son29 Mayıs 2019 Çarşamba 21:31
  • Hamit Sakallı’ya ‘milli’ davet28 Mayıs 2019 Salı 17:20
  • Sivri attı şampiyonluk geldi24 Mayıs 2019 Cuma 17:52
  • Yeni takımı belli oldu24 Mayıs 2019 Cuma 15:55
  • Yeni sezon 16 Ağustos’ta başlayacak03 Mayıs 2019 Cuma 14:29
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.