• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 15 °C

Şampiyonluğa kılıç salladılar

Şampiyonluğa kılıç salladılar
Eskrimde minik ve genç şampiyonası tamamlandı

KKTC Eskrim Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Minik ve Genç KKTC Şampiyonası Pazar günü Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) okullar grubu spor salonunda gerçekleşti.

25 Şubatta da Yıldız KKTC Şampiyonasını gerçekleştireceklerini söyleyen Eskrim Federasyonu Başkanı Erhan Veçhi, bu müsabakaların aynı zamanda 1-2 Mart tarihlerinde yapılacak olan MEB Okul Sporları yıldız ve genç KKTC birinciliği için de bir ön hazırlık olduğunu belirtti. Şampiyonada oluşan dereceler şöyle:

 

Minik Erkek Flöre

1. Cemal Ege Lort  (GAÜ Spor Kulübü)

2. Mehmet Efe Yılmaz (GAÜ Spor Kulübü)

3. Eriz Başaraner (GAÜ Spor Kulübü)

 

Genç Kız Flöre

1. Meltem Çolak GAÜ Spor Kulübü

2. Melda Hassan GAÜ Spor Kulübü

3. Ece Deniz Öncül GAÜ Spor Kulübü

4. Simay Uslu Şahlan Spor Kulübü

 

Genç Erkek Flöre

1. Kutay Uslu (Şahlan Spor Kulübü)

2. Baran Kılıç (GAÜ SK)

3. Emirhan Büyüksarı (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Külübü)

3. Arda Erciyes (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Külübü)

 

Genç Erkek Kılıç

1. Jan Djemal (GAÜ Spor Kulübü)

2. Ahmet Alıcı (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

3. Görkem Ater (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

3. Barış Göksu (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

 

Genç Kız Kılıç

1. Mine Aşçı (GAÜ Spor Kulübü)

2. Elif Kufa (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

3. Ada Azra Atak (GAÜ Spor Kulübü)

Bu haber toplam 842 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
4CİHANGİR GSK22123739
5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
6YENİCAMİ AK22114737
7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
8LEFKE TSK2294931
9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
11GÖNYELİ SK22811325
12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
13BİNATLI YSK22731224
14ÇETİNKAYA TSK22541319
15DÜZKAYA KOSK22521517
16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.