• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 14 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 17 °C

Potada ikinci hafta programı

Potada ikinci hafta programı
Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Ligleri’nde ikinci haftanın programı açıklandı.

Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Ligleri’nde ikinci haftanın programı açıklandı. Program şöyle:

 

Pazartesi

Büyük Erkek: GAÜ – Mapfree (E. Apakan Spor Salonu - 19.00)

 

Salı

Büyük Erkek: LAÜ – Koopspor (LAÜ Spor Salonu - 19.00)

Büyük Erkek: YDÜ – Girne Üniversitesi (RA 25 Spor Salonu - 20.00)

 

Çarşamba

Genç Erkek: Soyer SK – Lefke SK (N. Taşkın Spor Salonu - 18.00)

 

Perşembe

Yıldız Erkek: MGA – YDÜ (Magem Spor Salonu - 18.00)

 

Cuma

Büyük Erkek: GAÜ – Koopspor (E. Apakan Spor Salonu - 19.00)

Büyük Erkek: YDÜ – LAÜ (RA 25 Spor Salonu - 19.00)

 

Cumartesi

Büyük Erkek: MGA – Girne Üniversitesi (Magem Spor Salonu - 18.00)

Yıldız Erkek: YDÜ – Akdeniz SB (RA 25 Spor Salonu – 15.00)

Genç Erkek: YDÜ – DAÜ (RA 25 Spor Salonu – 17.00)

Bu haber toplam 608 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mevlit tepkili18 Nisan 2018 Çarşamba 11:08
  • LAÜ uzatmada güldü: 77-7417 Nisan 2018 Salı 22:45
  • YDÜ bir adım önde: 99-6716 Nisan 2018 Pazartesi 21:39
  • YDÜ'nün gözü Euroleague’de16 Nisan 2018 Pazartesi 16:28
  • Play-off heyecanı nefes kesecek16 Nisan 2018 Pazartesi 11:29
  • YDÜ zirvede noktaladı14 Nisan 2018 Cumartesi 20:28
  • YDÜ, normal sezonu Hatay deplasmanında tamamlıyor13 Nisan 2018 Cuma 16:37
  • Basketbolda son viraj13 Nisan 2018 Cuma 10:00
  • Kalaycıoğlu: “Şampiyonluk istiyoruz”12 Nisan 2018 Perşembe 17:42
  • Levent ve YDK farklı başladı10 Nisan 2018 Salı 17:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK28187361
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK28165753
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK27164752
    4BİNATLI YSK28147749
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK271110643
    6BAF ÜLKÜ YURDU28118941
    7LEFKE TSK281251141
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK281321341
    9CİHANGİR GSK281061139
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL281221438
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ281071137
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK281021632
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK28871331
    14YENİ BOĞAZİÇİ DSK28581523
    15YALOVA SK28571622
    16OZANKÖY SK28471719
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.