• Lefkoşa 18 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 16 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 18 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 6 °C

Potada ikinci hafta programı

Potada ikinci hafta programı
Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Ligleri’nde ikinci haftanın programı açıklandı.

Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Ligleri’nde ikinci haftanın programı açıklandı. Program şöyle:

 

Pazartesi

Büyük Erkek: GAÜ – Mapfree (E. Apakan Spor Salonu - 19.00)

 

Salı

Büyük Erkek: LAÜ – Koopspor (LAÜ Spor Salonu - 19.00)

Büyük Erkek: YDÜ – Girne Üniversitesi (RA 25 Spor Salonu - 20.00)

 

Çarşamba

Genç Erkek: Soyer SK – Lefke SK (N. Taşkın Spor Salonu - 18.00)

 

Perşembe

Yıldız Erkek: MGA – YDÜ (Magem Spor Salonu - 18.00)

 

Cuma

Büyük Erkek: GAÜ – Koopspor (E. Apakan Spor Salonu - 19.00)

Büyük Erkek: YDÜ – LAÜ (RA 25 Spor Salonu - 19.00)

 

Cumartesi

Büyük Erkek: MGA – Girne Üniversitesi (Magem Spor Salonu - 18.00)

Yıldız Erkek: YDÜ – Akdeniz SB (RA 25 Spor Salonu – 15.00)

Genç Erkek: YDÜ – DAÜ (RA 25 Spor Salonu – 17.00)

Bu haber toplam 935 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Berk’in transferi tüzüğe takıldı13 Eylül 2019 Cuma 16:04
  • Sokağı basketbol renklendirdi10 Eylül 2019 Salı 09:17
  • “Koop Baskent 3x3” sokak basketbolu turnuvası yapılacak23 Ağustos 2019 Cuma 21:07
  • “Kolay bir sezon geçirmedik”17 Ağustos 2019 Cumartesi 14:59
  • Koop Miskovic ile anlaştı13 Ağustos 2019 Salı 17:33
  • Nicosia 3x3 görkemli finalle tamamlandı11 Ağustos 2019 Pazar 00:32
  • Sokakta büyük heyecan08 Ağustos 2019 Perşembe 13:18
  • “Nicosia Open 3x3 Basketball” turnuvası tanıtıldı06 Ağustos 2019 Salı 16:06
  • Şölen havasında turnuva05 Ağustos 2019 Pazartesi 20:22
  • CBA’lı küçükler Gazi ile buluştu10 Temmuz 2019 Çarşamba 15:48
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.