• Lefkoşa 30 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 29 °C
  • İskele 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • Lefke 30 °C
  • İstanbul 27 °C
  • London 14 °C

Potada ikinci hafta programı

Potada ikinci hafta programı
Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Ligleri’nde ikinci haftanın programı açıklandı.

Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Ligleri’nde ikinci haftanın programı açıklandı. Program şöyle:

 

Pazartesi

Büyük Erkek: GAÜ – Mapfree (E. Apakan Spor Salonu - 19.00)

 

Salı

Büyük Erkek: LAÜ – Koopspor (LAÜ Spor Salonu - 19.00)

Büyük Erkek: YDÜ – Girne Üniversitesi (RA 25 Spor Salonu - 20.00)

 

Çarşamba

Genç Erkek: Soyer SK – Lefke SK (N. Taşkın Spor Salonu - 18.00)

 

Perşembe

Yıldız Erkek: MGA – YDÜ (Magem Spor Salonu - 18.00)

 

Cuma

Büyük Erkek: GAÜ – Koopspor (E. Apakan Spor Salonu - 19.00)

Büyük Erkek: YDÜ – LAÜ (RA 25 Spor Salonu - 19.00)

 

Cumartesi

Büyük Erkek: MGA – Girne Üniversitesi (Magem Spor Salonu - 18.00)

Yıldız Erkek: YDÜ – Akdeniz SB (RA 25 Spor Salonu – 15.00)

Genç Erkek: YDÜ – DAÜ (RA 25 Spor Salonu – 17.00)

Bu haber toplam 437 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • YDÜ'nün Euroleague mesaisi başlıyor10 Ekim 2017 Salı 16:24
  • YDÜ kaldığı yerden: 48 -5108 Ekim 2017 Pazar 22:20
  • YDÜ salladı ama yıkamadı: 84-7306 Ekim 2017 Cuma 08:39
  • YDÜ’nün ‘Süper’ maçı05 Ekim 2017 Perşembe 09:20
  • Basketbol'da Sütçü dönemi30 Eylül 2017 Cumartesi 12:13
  • Nasıroğlu'ndan geri adım28 Eylül 2017 Perşembe 16:15
  • YDÜ Wauters'a imzayı attırdı25 Eylül 2017 Pazartesi 15:50
  • YDÜ'de hazırlıklar sürüyor23 Eylül 2017 Cumartesi 15:13
  • Eldebrink nikah tazeledi22 Eylül 2017 Cuma 11:58
  • Takımlar memnun ayrıldı20 Eylül 2017 Çarşamba 12:42
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK42208
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK42208
    3L. GENÇLER BİRLİĞİ SK42208
    4BİNATLI YSK42208
    5CİHANGİR GSK42117
    6GAÜ ÇETİNKAYA TSK42026
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK42026
    8LEFKE TSK41215
    9YENİ BOĞAZİÇİ DSK41215
    10YALOVA SK41124
    11MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK40404
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK41124
    13TÜRK OCAĞI LİMASOL41124
    14MAĞUSA TÜRK GÜCÜ40313
    15OZANKÖY SK40222
    16BAF ÜLKÜ YURDU40131
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.