• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 18 °C

Nihat Arslan minderde anılacak

Nihat Arslan minderde anılacak
Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2017 Yıldızlar Güreş Ligi”nin ikinci ayağı olan “Nihat Arslan Yıldızlar Güreş Müsabakaları” 26 Mart Pazar günü Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonunda yapılıyor

Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “2017 Yıldızlar Güreş Ligi”nin ikinci ayağı olan “Nihat Arslan Yıldızlar Güreş Müsabakaları” 26 Mart Pazar günü Lefkoşa Rifat Şener Güreş Salonunda yapılıyor.

Mertdoğan Soyalan, Kemal Bayraktar, Cengiz Öktem, Ercan Köse ve Serkan Köse’nin hakemlinde yapılacak müsabakalar saat 10.30’da başlayacak.

Bu haber toplam 1099 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Şemmedi turnuvası YDÜ’nün07 Mayıs 2019 Salı 20:59
  • Büyükler mindere çıkıyor02 Mayıs 2019 Perşembe 16:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü29 Nisan 2019 Pazartesi 11:03
  • Yıldızlar mindere çıkıyor25 Nisan 2019 Perşembe 18:22
  • Çerkez müsabakalarında YDÜ üstünlüğü24 Nisan 2019 Çarşamba 18:29
  • Yıldızlar Çerkez anısına güreşecek19 Nisan 2019 Cuma 16:15
  • Güreşseverler Derneği'nde genel kurul yapıldı16 Nisan 2019 Salı 16:33
  • Kanol müsabakaları YDÜ’nün08 Nisan 2019 Pazartesi 09:14
  • Ali Kani Kanol müsabakaları yarın05 Nisan 2019 Cuma 12:28
  • Minderde Büyükkonuk üstünlüğü19 Mart 2019 Salı 08:55
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.