• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 8 °C

Minikler ve yıldızlar yarıştı

Minikler ve yıldızlar yarıştı
Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen minikler ve yıldızlar okçuluk yarışması hafta sonu yapıldı.

 

Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içindeki Açık Alan Okçuluk Sahası’nda gerçekleştirilen yarışlarda minikler ve yıldızlar yarıştı.

Lefkoşa, Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt bölgelerinden katılan çok sayıda minik ve yıldız okçuların yarıştığı müsabakalarda dereceye girenler belirlendi.

 

Minik erkekler 

1- Hasan Bilgehan (MGA)

2- Parsa Solarisari (MGA)

3- Emirhan Timiroğlu (BÜY)

 

Minik kızlar

1- Irmak Erböcü (BÜY)

2- Ceren Bulancak (BÜY)

3- Erin Çiftci (BÜY)

 

Yıldız erkekler

1- Okay Olcay (Şinya Okçuluk)

2- Çetin Erdin (BÜY)   

 

Yıldız kızlar

1- Deniz Demirci (BÜY)

Bu haber toplam 832 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • XII. Spor Şurası Aralık’ta yapılacak08 Kasım 2018 Perşembe 14:13
  • Kızılay haftasına sporla başlandı06 Kasım 2018 Salı 21:57
  • Spor Gazeteciliği ve Yeni Medya konuşuldu06 Kasım 2018 Salı 21:55
  • Atıcılar Cumhuriyet Kupası’nda yarıştı02 Kasım 2018 Cuma 23:40
  • Basın halı sahada terliyor02 Kasım 2018 Cuma 23:23
  • Üniversiteler Avrupa için yarışacak31 Ekim 2018 Çarşamba 21:27
  • Boks heyecanı Mağusa’da yaşandı29 Ekim 2018 Pazartesi 21:49
  • Başarılı olanlar açıklandı29 Ekim 2018 Pazartesi 21:46
  • Değirmencioğlu incelemelerde bulundu26 Ekim 2018 Cuma 21:30
  • Taekwondo müsabakaları yapıldı26 Ekim 2018 Cuma 10:15
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK981025
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ971122
    3BAF ÜLKÜ YURDU953118
    4CİHANGİR GSK952217
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL951316
    6DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK950415
    7GÖNYELİ SK941413
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK933312
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK925211
    11BİNATLI YSK931510
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK92349
    13LEFKE TSK92349
    14GİRNE HALK EVİ92076
    15ESENTEPE KKSK91174
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK90363
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.