• Lefkoşa 20 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 18 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 20 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 13 °C

Merve ve Buğra, Avrupa arenasında

Merve ve Buğra, Avrupa arenasında
Kıbrıslı Türk voleybolcular Merve Çelebi ve Buğra Eryıldız Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda boy gösterecek

Eren Şişik

Kıbrıslı Türk voleybolcular Merve Çelebi ve Buğra Eryıldız çok önemli bir organizasyonda boy gösterecek. 13-16 Temmuz tarihlerinde Türkiye Alanya’da yapılacak olan Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda Çelebi ve Eryıldız Türkiye adına yarışacak. Dünyanın en önemli kadın plaj voleybolcularının boy göstereceği organizasyon Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından organize ediliyor. Toplamda 41 takımın mücadele edeceği organizasyonda Türkiye adına yarışacak olan tek takım Merve Çelebi ve Buğra Eryıldız ikilisi oldu. İkili 25 bin Euro para ödülü olan yarışmada iyi bir derece etmek için mücadele edecek. Organizasyon Alanya’da Cleopatra Sahili’nde gerçekleşecek. Turnuvaya Avrupa’nın birçok ülkesinden kadın voleybolcu katılacak. CEV resmi sitesinde de turnuvaya katılacak olan ekipleri duyurdu.

 

Alanya’daki turnuvaya katılacak ekipler şöyle:

 

OYUNCULAR                                                                                         ÜLKE

Eva Freiberalmanya-Elisabeth Klopf                                                    Avusturya                              

Marilena Preiml-Viktoria Mair                                                             Avusturya                              

Cornelia Rimser-Lena Plesiutschnig                                                     Avusturya                              

Irina Abbaszade-Viktoria Aghakishiyeva                                              Azerbaycan                           

Liesbeth Mouha-Katrien Gielen                                                           Belçika   

Martina Bonnerová-Sarka Nakladalova                                                               Çek Cumhuriyeti    

Magdalena Dostalova-Karolina Rehácková                                          Çek Cumhuriyeti    

Kristyna Kolocova-Michala Kvapilová                                                   Çek Cumhuriyeti

Cecilie Køllner Olsen-Lærke Mygind Grønfeldt                                    Danimarka                                                            

Line Trans Hansen-Maria Elisabeth Tyndeskov                                   Danimarka                                                            

Victoria Palmer-Jessica Grimson                                                         İngiltere                 

Elsa Baquerizo Mcmillan-Angela Lobato Herrero                                              İspanya                  

Elsa Baquerizo Mcmillan-Paula Soria Gutiérrez                                  İspanya                  

Elsa Baquerizo Mcmillan-Paula Soria Gutiérrez                                  İspanya                                                 

Amaranta F. Navarro-Angela L. Herrero                                             İspanya                                  

Taru Liukkonen-Anniina Parkkinen                                                       Finlandiya                             

Ida Sinisalo-Niina Ahtiainen                                                                 Finlandiya                                             

Alexandra Jupiter-Ophélie Lusson                                                        Fransa                   

Lézana Placette-Aline Chamereau                                                       Fransa                   

Kim Behrens-Anni Schumacher                                                           Almanya                

Karla Boralmanya-Margareta Kozuch                                                  Almanya                

Sandra Ittlinalmanya-Teresa Mersmann                                             Almanya                

Anika Krebs-Lena Ottens                                                                      Almanya                

Katarina Schillerwein-Cinja Tillmann                                                   Almanya                

Panagiota Karagkouni-Konstantina Tsopoulou                                    Yunanistan                            

Dimitra Manavi      Aliki-Alexandra Spiliotopoulou                             Yunanistan                            

Marta Menegatti-Rebecca Diane Perry                                                               İtalya                     

Marta Ozolina-Alise Lece                                                                     Letonya                  

Ieva Dumbauskaite-Monika Povilaityte                                                               Litvanya                 

Irina Zobnina-Urte Andriukaityte                                                         Litvanya                 

Victoria Faye Kjølberg-Ane Hjortland                                                  Norveç                   

Ingrid Lunde-Oda Johanne Ulveseth                                                    Norveç                   

Katarzyna Kociolek-Dorota Strag                                                          Polonya                  

Milena Matic-Marija Milosevic                                                            Sırbistan                

Nicole Eiholzer-Dunja Almanyason                                                      İsviçre                    

Tatjana Yunanistanber-Kim Huber                                                       İsviçre                    

Andrea Strbova-Natalia Dubovcova                                                     Slovakya                

Bugra Eryildiz-Merve Celebi                                                                 Türkiye                   

Myloslava Bezpalko-Diana Lunina                                                        Ukrayna                 

Valentyna Davidova-Ievgeniia Shchypkova                                          Ukrayna                 

Inna Makhno-Iryna Makhno                                                                  Ukrayna

Bu haber toplam 1978 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • “Kalan maçlar yeni sezon öncesi oynanabilir”01 Nisan 2020 Çarşamba 14:51
  • "Olağan durumlar sağlanana kadar ara verilmiştir..."10 Mart 2020 Salı 16:25
  • Yıldızlara KGM imzası07 Mart 2020 Cumartesi 19:10
  • Yıldız kızlarda DAÜ şampiyon06 Mart 2020 Cuma 21:00
  • Filede gözler erkekler finalinde16 Şubat 2020 Pazar 18:17
  • Kadınlarda kupa LAÜ’nün: 3-013 Şubat 2020 Perşembe 22:38
  • “Bu yıl hedefimiz şampiyonluk”06 Şubat 2020 Perşembe 14:13
  • LAÜ ve DAÜ finalde04 Şubat 2020 Salı 14:41
  • Merve Mersin’de karın zirvesinde02 Şubat 2020 Pazar 17:41
  • Merve Çelebi çeyrek finalde01 Şubat 2020 Cumartesi 20:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.