• Lefkoşa 33 °C
  • Girne 29 °C
  • Güzelyurt 30 °C
  • İskele 33 °C
  • Mağusa 33 °C
  • Lefke 33 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 15 °C

Kupada GAÜ üstünlüğü

Kupada GAÜ üstünlüğü
Masa tenisinde Dt. Ahmet Lama Federasyon Kupası şampiyonu kadınlarda ve erkeklerde GAÜ oldu.

Masa tenisinde 2018-2019 büyük liglerinin ardından lige katılan takımların birbirleri ile mücadele ettikleri sezonun büyük takımlar kategorisi adına önemli etkinliklerinden olan ve Dt. Ahmet LAMA sponsorluğunda gerçekleştirilen Dt. Ahmet Lama Federasyon Kupası 11 Mayıs Cumartesi günü federasyon salonunda gerçekleştirildi.

Federasyon kupasını kaldıran takım hem kadınlarda hem de erkeklerde Girne Amerikan Üniversitesi oldu.

Kadınlarda tek devreli lig şeklinde gerçekleştirilen turnuvada ikinciliğe Yakın Doğu Üniversitesi ulaşırken, üçüncü Anka Spor Derneği oldu. Erkeklerde ise ikincilik Anka Spor Derneği’nin olurken, Lefke Avrupa Üniversitesi turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Turnuva öncesinde anneler günü dolayısıyla salonda bulunan annelere federasyon tarafından çiçek takdim edilirken sporcular açılış seremonisine “Anneler Gününüz Kutlu Olsun” yazılı pankartla çıktılar.

Bu haber toplam 260 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Cambaz Kilyos’ta şampiyon15 Haziran 2019 Cumartesi 16:50
  • SAYTEV alt yapı çalışmasını hızlandırdı13 Haziran 2019 Perşembe 15:38
  • Zorlu ve Kantara şampiyon09 Haziran 2019 Pazar 17:42
  • Veteran masa tenisçiler Sapanca yolcusu05 Haziran 2019 Çarşamba 16:50
  • En İyi 8’lerde Kezal ve Mehmet şampiyon01 Haziran 2019 Cumartesi 19:14
  • LAÜ İstanbul’da yenilgisiz şampiyon21 Mayıs 2019 Salı 09:10
  • Kupada GAÜ üstünlüğü13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:22
  • Yıldızlarda Deveci ve Akçatepe şampiyon05 Mayıs 2019 Pazar 22:05
  • Masa tenisinde şampiyonlar belirlendi29 Nisan 2019 Pazartesi 10:54
  • SAYTEV Muğla’da şampiyon21 Nisan 2019 Pazar 19:26
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.