• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 22 °C
  • Güzelyurt 22 °C
  • İskele 22 °C
  • Mağusa 22 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 13 °C

Kupada alınan sonuçlar

Kupada alınan sonuçlar
Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci tur karşılaşmaları oynandı

Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci tur karşılaşmalarının bir kısmı oynandı. Gündüz oynanan karşılaşmalarda Küçük Kaymaklı ve GAÜ Çetinkaya rakiplerini farklı yenmeyi başardı. Yenicami 2 farklı öne geçtiği karşılaşmada Cihangir’e 3-2 yenilerek kupadan elendi.

Kıbrıs Kupası’nda gündüz oynanan karşılaşmaların sonuçları şu şekilde;

K.Kaymaklı – Lefke: 6-0

Akova – GAÜ Çetinkaya: 0-6

Dumlupınar – Gençlik Gücü: 0-1

Mormenekşe – Gençler Birliği: 0-2

Ozanköy – Baf Ülkü Yurdu: 0-1

Yenicami – Cihangir: 2-3

Doğan TB - Türk Ocağı: 0-1

Binatlı - Yalova: (Normal süre 2-2) (Uzatmalar 2-4)

 

Bu haber toplam 744 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Oyuncuyla anlaşmaya varıldı27 Haziran 2017 Salı 19:36
  • Baf Ülkü Yurdu'ndan Denizli'ye teklif26 Haziran 2017 Pazartesi 22:59
  • Ahmet Çeliker yeniden Ozanköy'de26 Haziran 2017 Pazartesi 14:05
  • Devam ediyorlar26 Haziran 2017 Pazartesi 02:16
  • Eski yıldız geri dönüyor25 Haziran 2017 Pazar 22:21
  • Doğan'da rota Aksel ve Salih Say25 Haziran 2017 Pazar 16:46
  • Önceliği ayrılık25 Haziran 2017 Pazar 16:38
  • Lefke kolları erken sıvadı25 Haziran 2017 Pazar 00:11
  • Aydınköy avantajını korudu: 2-324 Haziran 2017 Cumartesi 21:49
  • Akçay şansını son haftaya taşıdı: 4-224 Haziran 2017 Cumartesi 21:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK30226272
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30175856
    3CİHANGİR GSK30159654
    4L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30165953
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30149751
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301441247
    7YALOVA SK301211747
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK301341343
    9LEFKE TSK301261242
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301151438
    11BAF ÜLKÜ YURDU301131636
    12BİNATLI YSK30981335
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30971434
    14DEĞİRMENLİK SK30751826
    15DUMLUPINAR TSK30552020
    16MORMENEKŞE GB30542119
    K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup
    K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.