• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 24 °C
  • Mağusa 24 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 23 °C
  • London 23 °C

Kupada alınan sonuçlar

Kupada alınan sonuçlar
Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci tur karşılaşmaları oynandı

Koopbank Kıbrıs Kupası’nda 2’nci tur karşılaşmalarının bir kısmı oynandı. Gündüz oynanan karşılaşmalarda Küçük Kaymaklı ve GAÜ Çetinkaya rakiplerini farklı yenmeyi başardı. Yenicami 2 farklı öne geçtiği karşılaşmada Cihangir’e 3-2 yenilerek kupadan elendi.

Kıbrıs Kupası’nda gündüz oynanan karşılaşmaların sonuçları şu şekilde;

K.Kaymaklı – Lefke: 6-0

Akova – GAÜ Çetinkaya: 0-6

Dumlupınar – Gençlik Gücü: 0-1

Mormenekşe – Gençler Birliği: 0-2

Ozanköy – Baf Ülkü Yurdu: 0-1

Yenicami – Cihangir: 2-3

Doğan TB - Türk Ocağı: 0-1

Binatlı - Yalova: (Normal süre 2-2) (Uzatmalar 2-4)

 

Bu haber toplam 1468 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • "Şampiyonlarımız dünyayı hak ediyorlar"08 Ağustos 2020 Cumartesi 14:51
  • "Tüm Yenicami camiasını kutluyorum"08 Ağustos 2020 Cumartesi 11:13
  • Kupaya Kartal Pençesi: 1-307 Ağustos 2020 Cuma 23:16
  • Dumlupınar’da Evram devam07 Ağustos 2020 Cuma 18:52
  • Doğruyol istemedi, Solkanat dönemi bitti07 Ağustos 2020 Cuma 17:47
  • Gözler golcülerde olacak07 Ağustos 2020 Cuma 17:39
  • Atatürk Stadı finale hazır07 Ağustos 2020 Cuma 17:34
  • Finalde görev Özpaşa’nın06 Ağustos 2020 Perşembe 19:11
  • Başkanlar kupayla poz verdi06 Ağustos 2020 Perşembe 16:47
  • “Caner hoca bırakırsa, bu göreve talibim”06 Ağustos 2020 Perşembe 16:30
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.